Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o sprawdzenie logow 1.8T AVJ, problem na LPG


A4fan98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę o sprawdzenie logów w moim AVJ, samochod na LPG przejedzie ok 30km i zapala się check, błąd 17536 (zbyt uboga mieszanka) , traci wtedy moc i jest przymulony( wydaje mi się że może to byc przepływomierz , ale nie jestem pewny). Na pb wedlug mnie auto jedzie tak jak powinno, ale w każdym bądź razie logi pokazują jak jest. Z góry dziękuję za pomoc.

PB  20 1 118 

 

LOG.TUNEZILLA.COM

PB 2 33 115

LOG.TUNEZILLA.COM

LPG 2 33 115

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po programie. Gaz do regulacji. Kasowałeś błędy zaraz przed logami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje sprawdzić szczelnosc dolotu, podmienic przeplywke i ewentualnie sprawdzić cisnienie paliwa albo wgrać serię i powtórzyć logi. 

Program robiłeś czy tak kupiłeś? O jezdzie na gazie w takim setupie zapomnij. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już taki, nawet nie mialem pojęcia że coś było robione. Dolot jest szczelny bo go sprawdzalem niedawno. Czy regulacja gazu przyniesie jakiś efekt ? Bo tak naprawdę caly czas na gazie jeżdżę i ogolnie dobrze jeździ na gazie, nie ma dlawienia się czy nie rownej pracy silnika, tylko od nie dawna zaczął wyskakiwac check i co za tym idzie przymulenie, dlatego tez tym się zainteresowalem żeby coś z tym zrobić. Przeplywke przerzuce od kolegi bo ma taką samą i sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos to wystroi z pojęciem i instalacja obrobi to bedzie działać ale teraz taka jazda skonczy się uszkodzeniem silnika. 

Proponuje wgrać serię, ogarnąć auto na benie i dopiero bawic się w softy i regulacje lpg, bo teraz nie ma sensu. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...