Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech z RS4 czy podejdzie do S4


Kokosvag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy podejdzie do s4 wydech za catami od rs4 .

Edytowane przez Kokosvag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cały nie wiem, ja zakładałem od catów do środkowego i pasuje. Czyli kryza + siatka + pierwsze tłumiki. Tylko jest 5 mm szersza rura, ale to nie jest problem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na flansze pasuje od rs4 do mojej s4 bo wydaje mi sie ze inny rozstaw tych 3 srub przykrecanych jest? Ogolnie mam milltek cat back wydech wlasnie z rs4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie doczytałem - ja założyłem  od   V8T 4.0TFSI

I ten pasuje na pewno. Do dokładnie było to: 

ALLEGRO.PL

Kup teraz z trzebnica - TŁUMIK ŚRODKOWY AUDI S6 C7 , S8 D4 V8T 8K0253211C, na Allegro.pl, za 350 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Układ wydechowy}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywizny wszystko pasuje,tyko wydaje mi sie,wstepnie mierzac na aucie ze na flansze nie podejdzie bo w rs4 jest troszke szerszy rozstaw tych 3 srub niz w s4. Nie odkrecilem jeszcze mojego wydechu zeby faktycznie miec pewność. Będzie najwyzej trzeba kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Wydech zamontowany,nie pasuja tylko flansze sa wieksze w rs4 reszta pasuje p&p.

A tak to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 13:24, Kokosvag napisał:

Witam po dłuższej przerwie.

Wydech zamontowany,nie pasuja tylko flansze sa wieksze w rs4 reszta pasuje p&p.

A tak to chodzi.

Cześć, chciałbym wykonać taki sam zabieg ,czy mógłbyś mi powiedzieć czy jest potrzeba modów w programie i jak z klapami gdzie podłączyłeś a może usunąć całkowicie ? Będę wdzięczny za wszelkie info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba robic nic w programie,bo ja mialem zrobione osobno sterowanie na pilota i do tego moja s4 byla usa i tam maja homelink i dodatkowo pilot byl wlasnie tam zaprogramowany. Moje klapy byly sterowane na podcisnienie z silnika do tego zawor i wlasnie wczesniej qspomniana cwntralka zeby obslugiwac pilotem a ja dodatkowo podlaczylem q srodku pod przyciaki homelink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 15:23, Mar... napisał(a):

Cześć, chciałbym wykonać taki sam zabieg ,czy mógłbyś mi powiedzieć czy jest potrzeba modów w programie i jak z klapami gdzie podłączyłeś a może usunąć całkowicie ? Będę wdzięczny za wszelkie info 

Hej i zrobiłeś ten zabieg z wydechem od rs4 np z oryginalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 20:57, Kokosvag napisał(a):

Nie trzeba robic nic w programie,bo ja mialem zrobione osobno sterowanie na pilota i do tego moja s4 byla usa i tam maja homelink i dodatkowo pilot byl wlasnie tam zaprogramowany. Moje klapy byly sterowane na podcisnienie z silnika do tego zawor i wlasnie wczesniej qspomniana cwntralka zeby obslugiwac pilotem a ja dodatkowo podlaczylem q srodku pod przyciaki homelink.

A czy może wiesz gdzie dokładnie jest podpięte podciśnienie przy silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz trójnik  za pompa vacum i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może schemat  gdzie podpiąć  kabelki od zaworu który steruje tylnymi wydechami. Chodzi o wydech RS4 B8. Bo w elzie nie umiem znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...