Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analize logów 1.8t BFB


zibi0310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono fachowców. Mam problem, auto na jałowym co jakiś czas zatrzęsie jakby zapłon wypadał ale jest to bardzo delikatne. W vcds żadnych błędów, grupa 015, 016 same zera podczas obserwacji. Takie same objawy na PB, PB z zakręconą butlą lpg, i to samo na lpg. Świece nówki i cewki też(beru). Przed zmianą świec i cewek to samo. Może logi coś Wam powiedzą. Prosze też o info czy dostrajać lpg w okolicach (3tyś obr i 4 tyś obr) i czy z przepływką jest wszystko ok, bo jakiś dziwny spadek ma przy końcówce. Wstawiam logi statyczne przed i po skasowaniu błędów, ponieważ w grupie 033 po skasowaniu zawsze przez krótki czas korekty skaczą w góre i w dół po czym się stabilizują. Grupy 032 nie wstawiam bo jest ok 0.9 i 1,7 (na lpg 1 i -2.3) Wstawiam również wykres z hamowni może coś podpowie. Auto ma podniesione obr ze względu na wibracje na niższych których nie wyeliminowałem wymieniając chyba wszystko co się dało. Po opuszczeniu obr do fabryki ten sam efekt. Po dodaniu gazu i trzymaniu na około 1500obr wszystko jest ok. Objaw tylko na jałowych

statyczne przed skasowaniem:

001-003

LOG.TUNEZILLA.COM

002-033

LOG.TUNEZILLA.COM

090-093

LOG.TUNEZILLA.COM

Statyczne po skasowaniu błędów

001-003

LOG.TUNEZILLA.COM
 
 
002-033
LOG.TUNEZILLA.COM

Dynamiczne PB

002-033

LOG.TUNEZILLA.COM

 

115-118

LOG.TUNEZILLA.COM

Dynamiczny lpg

002-033

LOG.TUNEZILLA.COM

 

20210110_204852.jpg

Edytowane przez zibi0310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie na cylindrach 11/10.5/11.5/11.5. auto praktycznie od 4 lat jezdzi tylko na lpg. Gość co mierzył ciśnienie mówił że gdyby jezdziło tylko na pb to by było lepiej bo nagaru było by więcej. Nie wiem czy bredzi czy nie ale fakty są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pelonek1 napisał:

Jeszcze 002 + 033 wrzuć.

Nie widziałem że jest, nie ma natomiast 003 + 020 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie zrobiłem 003+020 ale podglądałem i statycznie w grupie 020 same zera. W dynamicznym na PB troche cofa ale na lpg same 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...