Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja świateł Full Led


artek2414

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze światłami Full Led. Polega on na tym, że świecą jak z Anglika. Powiedział to mechanik u którego próbowałem ustawić reflektory przed przeglądem (ale nic to nie dało) oraz diagnosta. Samochód pochodzi z USA lecz lampy wymienione na EU z homologacją E1. W menu jest opcja, zeby zmienić ustawienia na ruch lewostronny, chciałem zobaczyć co się stanie po aktywacji tego lecz nie da się tego zrobić. Pojawia się komunikat poniżej oraz po sekundzie ta opcja się wyłącza. Nie ma żadnych błędów związanych z lampami. Także się poziomują. Ktoś wie w czym tkwi problem? Przegląd robię w Belgii więc czepiają się bardziej niż w Polsce.

20210118_170046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się wyświetla, to masz teraz ustawione na ruch lewostronny, czyli jak w angliku, diagnosta ma rację, musisz ustawić na ruch prawostronny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matbruk napisał:

Z tego co się wyświetla, to masz teraz ustawione na ruch lewostronny, czyli jak w angliku, diagnosta ma rację, musisz ustawić na ruch prawostronny. 

Znalazłem przyczynę. Lampy okazały się anglikami. Każda lampa w B9 oprócz USA ma homologację E1. Anglki mają ten sam numer części tylko dodatkowo jest literka A na końcu oraz dodatkowa strzałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, matbruk napisał:

I dało się to bezproblemowo ustawić softem? 

Nie ma szans. Nowe lampy już zamówione. Kiedyś też przerabiali lampy, ale nie wiem czy tutaj to w ogóle możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...