Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer gra słabo.


Pesz

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.
Mam problem z subwooferem w a4 b6, posiadam fabryczne nagłosnienie (nie Bose) oraz stacje multimedialną na androidzie. Kilka dni temu zauważyłem że przestał grać subwoofer, ale nie całkowicie tylko gra na ok 20% tz, membrana się rusza, jakiś lekki pomruk z siebie wydaje ale dalekie to od grania sprzed kilku dni.
Jako że jestem wyczulony na dźwięki i brak dołu z suba trochę mnie irytuje dlatego postanowiłem podpiąć drugi taki sam, okazuje się że gra identycznie czyli bez mocy. Gdzie może być "pies pogrzebany"? Jeszcze kilka dni temu wszystko grało dobrze, mam wygłuszone auto i naprawdę fabryczny zestaw (przy wygłuszeniu auta) gra super, no ale ten sub...
Może ktos z Was miał podobny problem albo wie gdzie szukać przyczyny?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Pesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb głębiej w ustawieniach . Może gdzieś zmieniły się ustawienia wyjścia na subwoofer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zworek napisał:

Pogrzeb głębiej w ustawieniach . Może gdzieś zmieniły się ustawienia wyjścia na subwoofer. 

Grzebałem już, przestawiałem, ustawiałem i nic. Generalnie w radiu nic się nie zmieniło. To dziwne że po podpięciu drugiego zestawu (wzmak plus głosnik) nadal gra słabo. ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...