Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poprawne podłączenie radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam problem z dojściem do ładu jeśli chodzi o podłączenie radia. Poprzedni właściciel miał tam wcześniej zamontowany radioodtwarzacz Kenwood KVT-725DVD z wysuwanym ekranem (jak dla mnie zbędny bajer) więc go wymontowalem, ale zostałem z plątaniną kabli i nie wiadomo teraz co do czego . Chcę podłączyć stare JVC KD G341 "na krótko" które było nieużywane od kilku lat i właśnie teraz jest jak znalazł . Może ktoś mi objaśnić jak to zrobić i który kabelek do którego ? . Zależy mi na czasie bo nie mam adaptera a chciałbym to zrobić na jutro . Na jednym ze zdjęć widać że była puszczona wiązka kabli od strony pasażera do bagażnika ale to raczej ktoś wcześniej to kładł bo na oryginał to nie wygląda...

IMG_20210123_154449.jpg

IMG_20210123_154529.jpg

IMG_20210123_154603.jpg

IMG_20210123_154615.jpg

IMG_20210123_154853.jpg

IMG_20210123_154902.jpg

Opublikowano

Jaki masz system audio? Aktywny ze wzmacniaczem i subwooferem w bagażniku czy pasywny, tylko głośniki w drzwiach?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Jaki masz system audio? Aktywny ze wzmacniaczem i subwooferem w bagażniku czy pasywny, tylko głośniki w drzwiach?

Pasywny

Opublikowano

Odepnij tą kostkę od radia i pokaż jakie to gniazdo, to chyba jest ISO jeżeli dobrze widzę. Jeżeli to ISO,  to wystarczy wypiąć tą kostkę i wpiąć radio do tych dwóch kostek instalacji auta (czarna i brązowa).

Musisz tylko zobaczyć dlaczego ten czerwony przewód jest wyprowadzony na zewnątrz. Zrób zdjęcie tego przewodu, gdzie on jest podpięty. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Odepnij tą kostkę od radia i pokaż jakie to gniazdo, to chyba jest ISO jeżeli dobrze widzę. Jeżeli to ISO,  to wystarczy wypiąć tą kostkę i wpiąć radio do tych dwóch kostek instalacji auta (czarna i brązowa).

Musisz tylko zobaczyć dlaczego ten czerwony przewód jest wyprowadzony na zewnątrz. Zrób zdjęcie tego przewodu, gdzie on jest podpięty. 

Już to ogarnąłem . Wszystko działa jak należy zarówno przednie głośniki w boczkach jak i tylne . Z tym że po wyłączeniu zapłonu radio nie zapamiętuje ustawień i trzeba regulować od nowa np basy, tony itp , stacji zapisanych również nie pamięta . Mimo tego gra w miarę przyzwoicie

Opublikowano

Musisz zamienić stały 12 V  z 12V po stacyjce miejscami. 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Muskel1 napisał:

Musisz zamienić stały 12 V  z 12V po stacyjce miejscami. 

Dzięki za info . Jutro na spokojnie to ogarnę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.