Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Błąd AIRBAG fotela pasażera (świeci się kontrolka na zegrach)


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ przy rozłączonych przewodach prawego fotela została przekręcona stacyjka i wyskoczył błąd poduszki pasażera (fotela pasażera).. po podłączaniu i skasowaniu błędu, pojawił się ponownie ... w czym problem.. wtyczka wygląda na poprawnie podłączona a mimo wszystko nie idzie tego skasować... czy skasowanie tego wymaga jakiegoś innego zabiegu?

czy w tym przypadku żadna inne poduszka nie działa?? czy tylko ta na której jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, spróbuj rozpiąć wtyczkę pod fotelem, sprawdź styki, czy przypadkiem któryś się nie zagiął i popryskaj WD-40, póxniej skasuj oczywiście bład, u mnie WD-40 pomógł, od 3 miesięcy mam spokój

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wystarczało, pojawiał się w różnych odstępach czasu po skasowaniu, np. chwilę po skasowaniu, 3 dni, tydzień, 2 tygodznie, róznie to było. Od momentu WD-40 na styki, mam spokój. Poza tym kolega pisał, że po skasowaniu błędu, kontrolka dalej się zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady

dokładnie po skasowaniu pojawia się ponownie...

dam jutro auto do gościa mam nadzieje ze to tylko styki... że nic więcej się nie podziało...[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 17:49_________________________________________________no i dziś się okazało, bo byłem u fachowca ze uszkodzona jest mata sensorowa (od której też zależy działanie poduszki pasażera ;/ koszt maty w ASO 120 pln;/) może te informacja przyda się komuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mata sensorowa ? możesz podać numer vag ?

kurcze nie jestem w stanie Ci podać aktualnie bo nie mam vag'a, tak mi powiedział kolo z serwisu.. tyle wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mechanik odpowiedział na pytanie o działaniu innych poduszek, gdy zapaliła się lampka z błędem? Czy wystrzelą podczas wypadku?

Pozdrawiam.

cytując jego słowa : "w tym przypadku nie działają inne poduszki...." tylko tyle wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...