Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stage 1 A4B7 1.8T Q+LPG


franc8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do stage1w A4B7 1.8T BFB Q+LPG 2006r

Zrobione i wymienione ostatnio(seria): świece, rorząd, turbina, lpg od roku, czyszczenie smoka, łańcuch + napinacz rorządu, olej 5w40 , przebieg 260k (przynajmniej na liczniku)

W połowie lutego ma gościu ogarniać mały remont sinika - ogólnie wszystko ok ale lekko dymi (ubytek na 1000km - oleju 250ml, płynu chłodniczego ok 80ml, widoczny nagar na tłokach po wyciągnięciu świec) wole zrobić przed stage1 bo  i mam zamiar pojeździć autem. Jak narazie silnik ciągnie ok i problemów nie ma.

Do sedna sprawy: kogo plecicie z śląska (katowice), i co należy przyszykować bo z tego co wyczytałem 

- wtryski bex 06a906031ba lub z saab 2.3T 0280156023 (jest jakaś różnica oprócz ceny) - to napewno

- prawy intelcooler bex 8e0145804 plus jeszcze chyba jakieś przyłącza ..... tylko co  - o ile dostanę, no chyba że inny podejdzie ale jaki...

- dp - ale tego raczej nie biorę pod uwagę 

zwiększenie mocy do 200KM wystarczy ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, franc8 napisał:

W połowie lutego ma gościu ogarniać mały remont sinika - ogólnie wszystko ok ale lekko dymi (ubytek na 1000km - oleju 250ml, płynu chłodniczego ok 80ml, widoczny nagar na tłokach po wyciągnięciu świec) wole zrobić przed stage1 bo  i mam zamiar pojeździć autem. Jak narazie silnik ciągnie ok i problemów nie ma.

Mądrze

17 minut temu, franc8 napisał:

Do sedna sprawy: kogo plecicie z śląska (katowice)

DYNOSOFT

19 minut temu, franc8 napisał:

wtryski bex 06a906031ba lub z saab 2.3T 0280156023 (jest jakaś różnica oprócz ceny) - to napewno

BEX spokojnie wystarczy na 200 KM

19 minut temu, franc8 napisał:

dp - ale tego raczej nie biorę pod uwagę

Rozważyłbym jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...