Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Matrixy na Angliku adaptacja na EU


Szychacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem A4 z matrixami ( anglik ) ogolnie przymierzam sie do rejestracji auta w Polsce w tym roku )  z tym ze obawiam sie adaptacji przednich swiatel. Podobno budowa lampy GB / EU jest taka sama ( jeden elektryk w zakladzie powiedzial ze  sa takie same sprawdzajac moj VIN i ze mozna zakodowac ) z tym ze do konca nie jestem przekonany czy nadal nie bede oslepial i czy auto przejdzie przeglad. Dzwonilem do ASO Rzeszow, rozmawiajac powiedzieli mi ze nawet jesli zakupie wersje EU to nie sa w stanie zakodowac bo auto to anglik i musze szukac "Magika"

Pytanie do Was

Czy ktos taki temat przerabial lub czy ktos zna kogos kto sie na tym zna ? Chodzi mi o to by auto nie oslepialo i nie bylo problemow podczas badania technicznego ( adaptacja GB na EU lub zakup lamp Matrix EU i adaptacja na angliku w Polsce), gdyz diagnosta raczej nie ustawi na tryb AUTO a wiec swiatla zapewne beda dzialac niepoprawnie

Nie posiadam oficjalnie trybu turystycznego, udalo mi sie uaktywnic w MMI ale nie dziala to cholerstwo, wyskakuje komunikat ze sa restrykcje konwentera itp zarowno w UK jak i juz w EU

Jak sie uporam ze swiatlami kolejnym tematem bedzie przekladka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle ale po kodach PR sa roznice w lampach
AV1  takie jak w Polsce
AV0 Ruch lewostronny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziekuje za odpowiedzi, z gory przepraszam za powone odpisywanie ale przed wyjazdem do Ojczyzny mam sporo na glowie.

Profil uzupelniony,  odnosnie kodow PR nie jestem pewny co tam za matrixy upchali, posiadam kabel Hex2 wiec jak bede mial chwile postaram sie podeslac odczyty....

Jesli w Lubelskiem nie znajde kogos kto bedzie w stanie to ogarnac, to odleglosc nie jest dla mnie problemem, Polske mozna przejechac w pare godzin  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...