Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne dźwięki


Pantomaszeek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio po zimie zauważyłem dziwny dźwięk w środku auta. Na początku piszczała dmuchawa, ale po jakimś czasie ustało. Teraz zostało tylko takie dziwne buczenie, czy to może mieć związek z ładowanie. Dziś omyłkowo zapaliłem długie światła, to podświetlanie zegarów przygasło. Na tym filmiku mmi i klimatyzacja są wyłączone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to "standardowy błąd" po zimie, czyli gdzieś na kablach lub ich łączeniu dostaje się wilgoć a wiadomo że prąd i woda to nic dobrego.Sam mam a raczej miałem problem z losowymi błędami czujników, które same się naprawiały po kilku dniach.Auto nie jest nowe i takie wytłumaczenie jest nazwijmy to akceptowalne.

Zawsze warto podłączyć samochód pod komputer i zobaczyć co pokaże.W dodatku czujniki mają to do siebie że jesli raz wyślą do komputera jakiś problem to ten błąd jest zapamiętywany przez co na desce może być wszystko ok, a po podłączeniu pokaże ci kilka błędów, które po skasowaniu nie wrócą.

Raczej cięzko będzie Tobie uzyskać na forum dokładną i szczegółową pomoc z tego co rozumiem to masz błędy z elektroniką a nie z mechaniką , chyba że pomoże Ci ktoś kto miał podobną sytuacje.

Edytowane przez _Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod komputer jak podłączyłem to mam błąd spalonej żarówki, to chyba nie aż tak istotne, a ten dziwny dźwięk wydostaje się z okolic schowka, więc tak na ślepo obstawiam że to może być wiatrak, albo alternator ciężko powiedzieć. Najwyżej poczekam kilka dni aż temperatura wróci do normalnej. Jak nic się nie zmieni oddam auto do elektryka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...