Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CONCERT i Audi Sound System

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chcę rozbudować moje podstawowe audio o dodatkowy wzmacniacz, sub oraz głośnik centralny. Czyli zrobić u siebie Audi Sound System (10 głośników).

Auto jest z 04.2008 sedan

Radio CONCERT : 8T1035186B (10.04.08) HW:H13 SW:0130

Dodatkowo sam zamontowałem AMI i działa.

Dokupić muszę:

wzmacniacz - 8T0035223J

     uchwyt - 8T0035464

     wtyka 32pin - 4E0971636

sub - (najlepiej odrazu z półką) - 8T0035412 lub 8t0035412D

głośnik centralny - 8T0035397 lub 8T0035397A=

Wiązka przewodów do zrobienia. Wpięcie za radiem. Wiązka do centralnego głośnika. Wpięcie do Terminal 30 i 31 oraz CAN bus high i CAN bus low.

A teraz pytania do Was:

wzmacniacz - czy mogę użyć tylko wersji z końcówką J (prod. 2007/2008) czy mogę nowszy AB (prod. 2008) albo AH (prod. 2009/2010/2011) ?? Tak, żeby to grało z moim CONCERTem bez problemów.

Component Protection - wiem, trzeba zdjąć, ale przed montażem całości czy już po podłączeniu zasilania i wszystkiego?

sub i głośnik - sprawdzę miernikiem po oporności czy w miarę dobre.

wiązka - którędy prowadzić?

Aha, i czy nie będzie problemu, jak założę z tyłu w drzwi głośniki B&O, bo aktualne mam niesprawne i i tak muszę je wymienić?

To chyba tyle. Może ma ktoś jakąś stronę ze schematami i przekrojami to byłbym wdzięczny. Od radia mam, od wtyki mam, tylko w sumie nie mam jakie przekroje.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą pomoc.

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 21:57, Ardius napisał:

Witam.

Chcę rozbudować moje podstawowe audio o dodatkowy wzmacniacz, sub oraz głośnik centralny. Czyli zrobić u siebie Audi Sound System (10 głośników).

Auto jest z 04.2008 sedan

Radio CONCERT : 8T1035186B (10.04.08) HW:H13 SW:0130

Dodatkowo sam zamontowałem AMI i działa.

Dokupić muszę:

wzmacniacz - 8T0035223J

     uchwyt - 8T0035464

     wtyka 32pin - 4E0971636

sub - (najlepiej odrazu z półką) - 8T0035412 lub 8t0035412D

głośnik centralny - 8T0035397 lub 8T0035397A=

Wiązka przewodów do zrobienia. Wpięcie za radiem. Wiązka do centralnego głośnika. Wpięcie do Terminal 30 i 31 oraz CAN bus high i CAN bus low.

A teraz pytania do Was:

wzmacniacz - czy mogę użyć tylko wersji z końcówką J (prod. 2007/2008) czy mogę nowszy AB (prod. 2008) albo AH (prod. 2009/2010/2011) ?? Tak, żeby to grało z moim CONCERTem bez problemów.

Component Protection - wiem, trzeba zdjąć, ale przed montażem całości czy już po podłączeniu zasilania i wszystkiego?

sub i głośnik - sprawdzę miernikiem po oporności czy w miarę dobre.

wiązka - którędy prowadzić?

Aha, i czy nie będzie problemu, jak założę z tyłu w drzwi głośniki B&O, bo aktualne mam niesprawne i i tak muszę je wymienić?

To chyba tyle. Może ma ktoś jakąś stronę ze schematami i przekrojami to byłbym wdzięczny. Od radia mam, od wtyki mam, tylko w sumie nie mam jakie przekroje.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą pomoc.

 

Jak trzeba podłączyć wzmacniacz? Jak możesz opisz zakres prac, planuje wykonać to u siebie tylko że w avancie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.