-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ardius skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZ3BZ2E155571
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ardius skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZ5NZAW099267
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B8 1.8 TFSI?
Z jakiego auta brać zaciski 320 ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o sprawdzenie WAUZZZ8K59A140461
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siema. Dawno mnie tu nie było. Proszę o sprawdzenie Passata kolegi ? WVWZZZ1KZAM602175 Z góry dzięki
-
Problem z Audio Concert
Co to za kabel podłączony do AMI?
-
Problem z Audio Concert
Jest. Masz AMI w schowku więc sprawa prosta, plus kodowanie w VCDS.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki! Trzymaj tak dalej!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam wszystkich! Proszę o rozkodowanie VIN: WAUZZZ4G2DN022399
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Robi test dźwięku. Wszystko w sterowniku wzmaka jest. Dodatkowo tam też można sprawdzić parametry wzmaka, oraz czy np działa mikrofon w podsufitce.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Jeśli byłby 100 % ori i 100% sprawny, to zrobił bym test VCDSem głośników i wtedy tak - dopłacił bym. Jeśli sedan, to odrazu po kupnie wygłuszył bym tylną półkę ?
-
Ardius obserwuje zawartość B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam 2.0 CAGA 2008r sedan. Co by tu można jeszcze dorzucić? Mam już AMI oraz B&O, samodzielnie zrobione, przycisk ze stacyjką od poduszki pasażera.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Haha i sam sobie odpowiem ? Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?
-
"Ćwierkanie" w głośnikach po dołożeniu ASS
Spoko. Dzięki.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
@wrclaguna wzmak 8T0035223S to 10 kanałów, jak ma napisane na nalepce z tyłu, czyli 14 głośników? Piny do tego wg. tej rozpiski??? WORKSHOP-MANUALS.COM A4 Mk3 > Audi Workshop Manuals > Vehicle electrics > Communication > Infotainment > Sound systems > Connectors for Bang & Olufsen sound system (CAN) ????? Przekroje jak na schematach, czyli ogólnie 1,5 na głośniki, 2,5 na suba, 4 na masę, 2,5 zasilanie tak? CAN 0,35mm2 ma być skrętka czy normalnie? Mikrofon R74 (pod wzmak z lampek podsufitki przód) jest tylko do rozmów czy ma wpływ na muzykę? @wrclaguna podpowiesz coś?
Ardius
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta