Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam radio CONCERT 8t1 035 186B i standardowe 8 głośników. Czy da się do tego dokupić i podłączyć zestaw B&O z głośnikami, subwooferem i wzmacniaczem? Na co zwrócić uwagę przy kupnie zestawu B&O?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, wrclaguna napisał:

Jesli chcesz szybka odpowiedz to TAK da sie

A jeśli chcę szczegółową i nieco bardziej precyzyjną odpowiedź? :)

Opublikowano

Do wymiany są :

-
wszystkie głosniki ( najlepiej poszukac komplet na ALLEGRO do sedana  WRAZ Z PÓLKA )
- Wzmacniacz pod CAN   8T0035223L  --- >   8T0035223S --->  8T0035223AM  ---> 8T0035223AQ
- Blendy Bang 0lufsen 
- okablowanie do głosników wtyki do głosników
- Kodowanie w RADIO 56 oraz gateway 19

Tutaj mozna sie posiłkowac tym tematem

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, wrclaguna napisał:

Do wymiany są :

-
wszystkie głosniki ( najlepiej poszukac komplet na ALLEGRO do sedana  WRAZ Z PÓLKA )
- Wzmacniacz pod CAN   8T0035223L  --- >   8T0035223S --->  8T0035223AM  ---> 8T0035223AQ
- Blendy Bang 0lufsen 
- okablowanie do głosników wtyki do głosników
- Kodowanie w RADIO 56 oraz gateway 19

Tutaj mozna sie posiłkowac tym tematem

Dziękuję. Tak właśnie myślałem. Czyli żadnego Gateway czy modułu nie trzeba wymieniać? To dobrze ?

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Trochę odkopię kotleta. Mam podobnie CONCERT 8T1 035 186P i standardowe 8 głośników., tyle że w Q5.

Chciałbym dołożyć do tego wzmacniacz 8R0035223F i sub 8R0035382. O ile podłączenie suba to raczej prosta rzecz, o tyle zastanawiam się ile rezania jest w kwestii podłączenia wzmacniacza.
Ten wzmacniacz ma 32 piny, po co aż tyle? :D Czy w ogóle ten wzmacniacz ma wyjście na sub? czy tylko poszczególne kanały w drzwiach.

Byłbym wdzięczny za jakiś pinout albo odnośniki do tematów z takim samym problemem

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.10.2020 o 21:49, bom125 napisał:

Trochę odkopię kotleta. Mam podobnie CONCERT 8T1 035 186P i standardowe 8 głośników., tyle że w Q5.

Chciałbym dołożyć do tego wzmacniacz 8R0035223F i sub 8R0035382. O ile podłączenie suba to raczej prosta rzecz, o tyle zastanawiam się ile rezania jest w kwestii podłączenia wzmacniacza.
Ten wzmacniacz ma 32 piny, po co aż tyle? :D Czy w ogóle ten wzmacniacz ma wyjście na sub? czy tylko poszczególne kanały w drzwiach.

Byłbym wdzięczny za jakiś pinout albo odnośniki do tematów z takim samym problemem

Prawdopodobnie w grę wchodzi jeszcze zdjęcie Component Protection. Ale to niech się wypowiedzią bardziej zorientowani.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

@wrclaguna wzmak 8T0035223S to 10 kanałów, jak ma napisane na nalepce z tyłu, czyli 14 głośników?

Piny do tego wg. tej rozpiski???

WORKSHOP-MANUALS.COM

A4 Mk3 > Audi Workshop Manuals > Vehicle electrics > Communication > Infotainment > Sound systems > Connectors for Bang & Olufsen sound system (CAN)

?????

Przekroje jak na schematach, czyli ogólnie 1,5 na głośniki, 2,5 na suba, 4 na masę, 2,5 zasilanie tak?

CAN 0,35mm2 ma być skrętka czy normalnie?

Mikrofon R74 (pod wzmak z lampek podsufitki przód) jest tylko do rozmów czy ma wpływ na muzykę?

@wrclaguna podpowiesz coś?

Edytowane przez Ardius
zmiana tekstu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Haha i sam sobie odpowiem ?

Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 9.07.2021 o 15:52, Ardius napisał:

Haha i sam sobie odpowiem ?

Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?

Poprzednie audio miałeś to najprostsze czy to z subem ? Różnica jest mocno odczuwalna ? Gdybyś przy zakupie auta miał dopłacić 3 tys za B&O to warto ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.08.2021 o 21:56, Yacek napisał:

Poprzednie audio miałeś to najprostsze czy to z subem ? Różnica jest mocno odczuwalna ? Gdybyś przy zakupie auta miał dopłacić 3 tys za B&O to warto ?

Jeśli byłby 100 % ori i 100% sprawny, to zrobił bym test VCDSem głośników i wtedy tak - dopłacił bym.

Jeśli sedan, to odrazu po kupnie wygłuszył bym tylną półkę ?

Opublikowano

Jak wygląda test VCDS ? Sprawdza czy każdy głośnik sprawny czy coś jeszcze ?

 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Yacek napisał:

Jak wygląda test VCDS ? Sprawdza czy każdy głośnik sprawny czy coś jeszcze ?

 

Robi test dźwięku. Wszystko w sterowniku wzmaka jest. 

Dodatkowo tam też można sprawdzić parametry wzmaka, oraz czy np działa mikrofon w podsufitce.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.07.2021 o 15:52, Ardius napisał:

Haha i sam sobie odpowiem ?

Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?

Mam concerta (8glosnikow) tez myślę dołożyć wzmacniacz i sub.. dużo roboty żeby podłączyć wzmacniacz?

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 5.07.2020 o 08:09, wrclaguna napisał(a):

- Wzmacniacz pod CAN   8T0035223L  --- >   8T0035223S --->  8T0035223AM  ---> 8T0035223AQ

 

Czy ktoś się orientuje czym różnią się wzmacniacze po 01.06.2009:

8T0035223AJ -> 8T0035223AP  -> 8T0035223AR

 

I najważniejsze - czy podejdą do Concerta przed 2009? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.