Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ardius

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ardius

  1. Z jakiego auta brać zaciski 320 ?
  2. Proszę o sprawdzenie WAUZZZ8K59A140461
  3. Siema. Dawno mnie tu nie było. Proszę o sprawdzenie Passata kolegi ? WVWZZZ1KZAM602175 Z góry dzięki
  4. Co to za kabel podłączony do AMI?
  5. Jest. Masz AMI w schowku więc sprawa prosta, plus kodowanie w VCDS.
  6. Witam wszystkich! Proszę o rozkodowanie VIN: WAUZZZ4G2DN022399
  7. Robi test dźwięku. Wszystko w sterowniku wzmaka jest. Dodatkowo tam też można sprawdzić parametry wzmaka, oraz czy np działa mikrofon w podsufitce.
  8. Jeśli byłby 100 % ori i 100% sprawny, to zrobił bym test VCDSem głośników i wtedy tak - dopłacił bym. Jeśli sedan, to odrazu po kupnie wygłuszył bym tylną półkę ?
  9. Ardius odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam 2.0 CAGA 2008r sedan. Co by tu można jeszcze dorzucić? Mam już AMI oraz B&O, samodzielnie zrobione, przycisk ze stacyjką od poduszki pasażera.
  10. Haha i sam sobie odpowiem ? Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?
  11. @wrclaguna wzmak 8T0035223S to 10 kanałów, jak ma napisane na nalepce z tyłu, czyli 14 głośników? Piny do tego wg. tej rozpiski??? WORKSHOP-MANUALS.COM A4 Mk3 > Audi Workshop Manuals > Vehicle electrics > Communication > Infotainment > Sound systems > Connectors for Bang & Olufsen sound system (CAN) ????? Przekroje jak na schematach, czyli ogólnie 1,5 na głośniki, 2,5 na suba, 4 na masę, 2,5 zasilanie tak? CAN 0,35mm2 ma być skrętka czy normalnie? Mikrofon R74 (pod wzmak z lampek podsufitki przód) jest tylko do rozmów czy ma wpływ na muzykę? @wrclaguna podpowiesz coś?
  12. Dasz znać co wyszło? Jakie przekroje dawałeś? Jaki masz wzmak, CONCERT i Gateway?
  13. Witam. Chcę rozbudować moje podstawowe audio o dodatkowy wzmacniacz, sub oraz głośnik centralny. Czyli zrobić u siebie Audi Sound System (10 głośników). Auto jest z 04.2008 sedan Radio CONCERT : 8T1035186B (10.04.08) HW:H13 SW:0130 Dodatkowo sam zamontowałem AMI i działa. Dokupić muszę: wzmacniacz - 8T0035223J uchwyt - 8T0035464 wtyka 32pin - 4E0971636 sub - (najlepiej odrazu z półką) - 8T0035412 lub 8t0035412D głośnik centralny - 8T0035397 lub 8T0035397A= Wiązka przewodów do zrobienia. Wpięcie za radiem. Wiązka do centralnego głośnika. Wpięcie do Terminal 30 i 31 oraz CAN bus high i CAN bus low. A teraz pytania do Was: wzmacniacz - czy mogę użyć tylko wersji z końcówką J (prod. 2007/2008) czy mogę nowszy AB (prod. 2008) albo AH (prod. 2009/2010/2011) ?? Tak, żeby to grało z moim CONCERTem bez problemów. Component Protection - wiem, trzeba zdjąć, ale przed montażem całości czy już po podłączeniu zasilania i wszystkiego? sub i głośnik - sprawdzę miernikiem po oporności czy w miarę dobre. wiązka - którędy prowadzić? Aha, i czy nie będzie problemu, jak założę z tyłu w drzwi głośniki B&O, bo aktualne mam niesprawne i i tak muszę je wymienić? To chyba tyle. Może ma ktoś jakąś stronę ze schematami i przekrojami to byłbym wdzięczny. Od radia mam, od wtyki mam, tylko w sumie nie mam jakie przekroje. Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą pomoc.
  14. I jak? Udało się coś zdziałać? Mam CONCERT z 2008 roku i też chciałem dołożyć wzmak, półka i sub, i centralny.
  15. Ardius odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam kolegów. Była tu kiedyś wypowiedź o podpinaniu aku pod prostownik. Pomoże ktoś znaleźć? Patrzyłem w "szukaj" i znajduje tylko o wymianie aku i kodowaniu. Chodzi o to, czy prostownik można podpinać pod aku bezpośrednio czy zaleca się podpinać pod punkty +/- pod maską? No i oczywiście argument za tą drugą opcją. Pozdrawiam
  16. Prawdopodobnie w grę wchodzi jeszcze zdjęcie Component Protection. Ale to niech się wypowiedzią bardziej zorientowani.
  17. Witam. Kamyk rozbił mi szybę przednią w A4 B8 z 2008 rok. Kamyk z koła wymijanego auta. Nie widać na kamerze dobrze tablic ani miejsca gdzie uderza kamień. Więc naprawa z AC w Proama. Najpierw chcieli oddać do współpracującego serwisu JEEP we Wrocławiu, mimo że mam specjalnie wykupioną opcję napraw w autoryzowanym serwisie na oryginalnych częściach. Teraz dostałem wstępną wycenę naprawy od ubezpieczyciela. Zrobili potrącenie na wartości szyby 65%, i w sumie zamiast otrzymać od nich około 2000 zł, chcą mi wcisnąć marne 900 zł. Ktoś poradzi jak to wynegocjować z nimi? Mimo wszystko chciałbym wymienić tą szybę na oryginał w ASO Audi. Taką usługę wyceniają oni sobie na około 2500 zł. Poradzicie coś?
  18. Witam. Od wczoraj ? czeka mnie wymiana szyby przedniej. Ktoś się orientuje ile taka zabawa kosztuje w ASO na ORI częściach? Mam AC więc może uda mi się tak to załatwić. Natomiast jeśli nie ORI to co? Jak ten temat teraz wygląda?
  19. A jeśli chcę szczegółową i nieco bardziej precyzyjną odpowiedź?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.