Treść opublikowana przez Ardius
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ardius skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZ3BZ2E155571
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ardius skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZ5NZAW099267
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B8 1.8 TFSI?
Z jakiego auta brać zaciski 320 ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o sprawdzenie WAUZZZ8K59A140461
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siema. Dawno mnie tu nie było. Proszę o sprawdzenie Passata kolegi ? WVWZZZ1KZAM602175 Z góry dzięki
-
Problem z Audio Concert
Co to za kabel podłączony do AMI?
-
Problem z Audio Concert
Jest. Masz AMI w schowku więc sprawa prosta, plus kodowanie w VCDS.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki! Trzymaj tak dalej!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam wszystkich! Proszę o rozkodowanie VIN: WAUZZZ4G2DN022399
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Robi test dźwięku. Wszystko w sterowniku wzmaka jest. Dodatkowo tam też można sprawdzić parametry wzmaka, oraz czy np działa mikrofon w podsufitce.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Jeśli byłby 100 % ori i 100% sprawny, to zrobił bym test VCDSem głośników i wtedy tak - dopłacił bym. Jeśli sedan, to odrazu po kupnie wygłuszył bym tylną półkę ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam 2.0 CAGA 2008r sedan. Co by tu można jeszcze dorzucić? Mam już AMI oraz B&O, samodzielnie zrobione, przycisk ze stacyjką od poduszki pasażera.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Haha i sam sobie odpowiem ? Wszystko mam już zrobione. Gra pięknie. Warte zachodu na pewno. ?
-
"Ćwierkanie" w głośnikach po dołożeniu ASS
Spoko. Dzięki.
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
@wrclaguna wzmak 8T0035223S to 10 kanałów, jak ma napisane na nalepce z tyłu, czyli 14 głośników? Piny do tego wg. tej rozpiski??? WORKSHOP-MANUALS.COM A4 Mk3 > Audi Workshop Manuals > Vehicle electrics > Communication > Infotainment > Sound systems > Connectors for Bang & Olufsen sound system (CAN) ????? Przekroje jak na schematach, czyli ogólnie 1,5 na głośniki, 2,5 na suba, 4 na masę, 2,5 zasilanie tak? CAN 0,35mm2 ma być skrętka czy normalnie? Mikrofon R74 (pod wzmak z lampek podsufitki przód) jest tylko do rozmów czy ma wpływ na muzykę? @wrclaguna podpowiesz coś?
-
"Ćwierkanie" w głośnikach po dołożeniu ASS
Dasz znać co wyszło? Jakie przekroje dawałeś? Jaki masz wzmak, CONCERT i Gateway?
-
Nie działa głośnik tylnych drzwi - bang and olufsen
Masz jego numer kat. może?
-
CONCERT i Audi Sound System
Witam. Chcę rozbudować moje podstawowe audio o dodatkowy wzmacniacz, sub oraz głośnik centralny. Czyli zrobić u siebie Audi Sound System (10 głośników). Auto jest z 04.2008 sedan Radio CONCERT : 8T1035186B (10.04.08) HW:H13 SW:0130 Dodatkowo sam zamontowałem AMI i działa. Dokupić muszę: wzmacniacz - 8T0035223J uchwyt - 8T0035464 wtyka 32pin - 4E0971636 sub - (najlepiej odrazu z półką) - 8T0035412 lub 8t0035412D głośnik centralny - 8T0035397 lub 8T0035397A= Wiązka przewodów do zrobienia. Wpięcie za radiem. Wiązka do centralnego głośnika. Wpięcie do Terminal 30 i 31 oraz CAN bus high i CAN bus low. A teraz pytania do Was: wzmacniacz - czy mogę użyć tylko wersji z końcówką J (prod. 2007/2008) czy mogę nowszy AB (prod. 2008) albo AH (prod. 2009/2010/2011) ?? Tak, żeby to grało z moim CONCERTem bez problemów. Component Protection - wiem, trzeba zdjąć, ale przed montażem całości czy już po podłączeniu zasilania i wszystkiego? sub i głośnik - sprawdzę miernikiem po oporności czy w miarę dobre. wiązka - którędy prowadzić? Aha, i czy nie będzie problemu, jak założę z tyłu w drzwi głośniki B&O, bo aktualne mam niesprawne i i tak muszę je wymienić? To chyba tyle. Może ma ktoś jakąś stronę ze schematami i przekrojami to byłbym wdzięczny. Od radia mam, od wtyki mam, tylko w sumie nie mam jakie przekroje. Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą pomoc.
-
Zmiana chorus na concert a wzmacniacz
I jak? Udało się coś zdziałać? Mam CONCERT z 2008 roku i też chciałem dołożyć wzmak, półka i sub, i centralny.
-
B8 TrOOOOp
Witam kolegów. Była tu kiedyś wypowiedź o podpinaniu aku pod prostownik. Pomoże ktoś znaleźć? Patrzyłem w "szukaj" i znajduje tylko o wymianie aku i kodowaniu. Chodzi o to, czy prostownik można podpinać pod aku bezpośrednio czy zaleca się podpinać pod punkty +/- pod maską? No i oczywiście argument za tą drugą opcją. Pozdrawiam
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
Prawdopodobnie w grę wchodzi jeszcze zdjęcie Component Protection. Ale to niech się wypowiedzią bardziej zorientowani.
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Witam. Kamyk rozbił mi szybę przednią w A4 B8 z 2008 rok. Kamyk z koła wymijanego auta. Nie widać na kamerze dobrze tablic ani miejsca gdzie uderza kamień. Więc naprawa z AC w Proama. Najpierw chcieli oddać do współpracującego serwisu JEEP we Wrocławiu, mimo że mam specjalnie wykupioną opcję napraw w autoryzowanym serwisie na oryginalnych częściach. Teraz dostałem wstępną wycenę naprawy od ubezpieczyciela. Zrobili potrącenie na wartości szyby 65%, i w sumie zamiast otrzymać od nich około 2000 zł, chcą mi wcisnąć marne 900 zł. Ktoś poradzi jak to wynegocjować z nimi? Mimo wszystko chciałbym wymienić tą szybę na oryginał w ASO Audi. Taką usługę wyceniają oni sobie na około 2500 zł. Poradzicie coś?
-
Wymiana szyby przedniej - ORI czy zamiennik?
Witam. Od wczoraj ? czeka mnie wymiana szyby przedniej. Ktoś się orientuje ile taka zabawa kosztuje w ASO na ORI częściach? Mam AC więc może uda mi się tak to załatwić. Natomiast jeśli nie ORI to co? Jak ten temat teraz wygląda?
-
B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
- B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?
A jeśli chcę szczegółową i nieco bardziej precyzyjną odpowiedź? - B&O do CONCERT - czy da się podłączyć?