Allegro jeszcze nie sprawdzałem. Na roczniki też zwróciłem uwagę. Ciekawi mnie też inna rzecz. Ta opona może kosztować 460 zł ale jak się przewinie dalej to jest i taka sama za 780, albo nawet za 1200 za sztukę!!! Nawet mają gorsze właściwości , bo oznaczenie C i C na tańszej, a E i F na tej za 1200. Z czego to się bierze?
Przez kilometry czy styl jazdy