Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie kupujecie opony?


Ardius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na kupnie opon zimowych. Obecnie mam Vikingi jakieś tam po poprzednim właścicielu i są trochę do d.... ;)

Na oku mam

WWW.OPONEO.PL

Opony Continental ContiWinterContact TS830 P 225/55 R16 95 H AO w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

 

albo druga opcja

WWW.OPONEO.PL

Opony Continental WinterContact TS 850 P 225/55 R16 95 H w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

 

Jest tylko jedno małe ale ...

Oponeo ma je tylko w indeksie nośności H. Fabryka podaje aby indeks był Y, czyli wyższy. Zwracacie w ogóle na to uwagę czy wszyscy jeździcie na H i jest ok?

Oraz wracając do pytania głównego - może znacie jeszcze jakieś strony z oponami?

Czekam na Wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze porównuje na ceneo.pl i wybieram możliwie najtańszą opcję. Trzeba tylko patrzeć na daty produkcji opon, bo często te super okazje są starsze niż 2-3lata. Alledrogo też jest dobrą opcją. Oponeo jak dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, przem8 napisał:

Ja zawsze porównuje na ceneo.pl i wybieram możliwie najtańszą opcję. Trzeba tylko patrzeć na daty produkcji opon, bo często te super okazje są starsze niż 2-3lata. Alledrogo też jest dobrą opcją. Oponeo jak dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem.

ja włąsnie kupuje takie nieuzywane opony 3-4 letnie

i tak wytrzymują tylko jeden sezon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, przem8 napisał:

Ja zawsze porównuje na ceneo.pl i wybieram możliwie najtańszą opcję. Trzeba tylko patrzeć na daty produkcji opon, bo często te super okazje są starsze niż 2-3lata. Alledrogo też jest dobrą opcją. Oponeo jak dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem.

Allegro jeszcze nie sprawdzałem. Na roczniki też zwróciłem uwagę. Ciekawi mnie też inna rzecz. Ta opona może kosztować 460 zł ale jak się przewinie dalej to jest i taka sama za 780, albo nawet za 1200 za sztukę!!! Nawet mają gorsze właściwości , bo oznaczenie C i C na tańszej, a E i F na tej za 1200. Z czego to się bierze?

4 minuty temu, Dev napisał:

ja włąsnie kupuje takie nieuzywane opony 3-4 letnie

i tak wytrzymują tylko jeden sezon :decayed:

Przez kilometry czy styl jazdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...