Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian51613

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian51613

  1. jesteś w stanie mi powiedzieć czy język polski występował oryginalnie w Concercie? Tylko zleży od wersji softu( w niektórych jest a w niektórych nie) Czy nigdy nie występował i trzeba grzebać coś w pliku?
  2. Jeśli miałbyś chwilę prosił bym o instrukcje jak podłączyć wzmacniacz do concerta
  3. Jak trzeba podłączyć wzmacniacz? Jak możesz opisz zakres prac, planuje wykonać to u siebie tylko że w avancie
  4. Mam concerta (8glosnikow) tez myślę dołożyć wzmacniacz i sub.. dużo roboty żeby podłączyć wzmacniacz?
  5. Jak obrobione? Nie widzę żeby u mnie było coś modyfikowane przy jarzmie..
  6. Niestety seria i jak narazie musi tak zostać bo w tamtym roku zmieniałem tarcze i szkoda ruszać jak narazie bo jak nówki...
  7. Trzeba dorobić tulejki między zacisk a jarzmo, wtedy pasują p&p. Ja kupiłem gotowe do założenia
  8. Mała aktualizacja.. udało się kupić zaciski s4b9 do tego tarcze zimmerman+ klocki Ferodo. Na zaciski położyłem powłokę ultracoat metal guard, żeby ułatwić czyszczenie. Teraz tylko dokupić przewody w stalowym oplocie, dystanse i znaleźć chwilę czasu żeby to wsadzić ?
  9. Koszt samych łopatek jest mały bo do 100zl już kupisz tylko kwestia czy masz przyciski multifunkcji z gniazdem pod podłączenie łopatek, jeśli nie masz to multifunkcja 300+... Montaż łopatek w sumie jest bardzo prosty, oryginalnie w kierownicy masz mocowania tylko zalane są tą pianka którą trzeba usunąć
  10. @Michu1996 zawias jest 1BA- nie s line, niestety Sline tylko na zewnątrz zderzaki i dokładki na progu Akebono s4b9 z adapterami pod B8 wrzucasz tarcze 356mm
  11. Pali 8-8,5L ale leci DPF do prania bo wypala mi się co 60km, więc spalanie powinno spaść
  12. Cześć, chciałbym się przywitać i pokazać wam swoją B8 Trochę informacji na jej temat.. •Avant, 2013R, CGLC, 2.0tdi, quattro, s-tronic, kolor Brilliant Red, zewnętrzny sline (bez zawieszenia S-Line, komfortowoe zawieszenie 1BA), środek czarna podsufitka, fotele sporty, radio concert bez navi, grzane przednie fotele, Webasto, czujnik zmierzchu i deszczu, lotka bagażnika, Bluetooth, listwy na wnękach progów S-Line, Auto seryjne wyjechało na 18' felgach(aktualnie poszły na zimówkę) Jak narazie dokonania przy audi to letnie koło Japan racing jr28 19' , dołożenie łopatek zmiany biegów, polerowanie całego samochodu+ powłoka , zmiana spryskiwaczy na mgiełkowe Plany: wrzucić heble na przód akebono z s4b9 356mm, mapa silnika+skrzyni, oklejenie chromów na czarno, wydech na dwie strony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.