Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] A4 sedan listopad 2001 2.5 TDi multitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko kupione we wrześniu 2008r.

Przyjechało do Polski z przebiegiem 119kkm. Po 3 miesiącach wymiana skrzyni - taka przypadłość tego rozwiązania ;p

Na lato 17" z oponami NEXEN N5000, a na zime orginalne 16tki z bodajże oponkami Barum.

W przyszłości plany:

- chrom wokół szyb (jak ktoś wie że ktoś ma do sprzedania proszę o info)

- jasna skóra z elektryką i podgrzewanymi siedzeniami

- chyba zmiana chipa aby szybiej latała :)

W letnim ubranku wygląda tak:

fscn0406.jpgfscn0380.jpg

9h5d78.jpg

Opublikowano

Wrzucaj tu ja :decayed:

Dokladki pomalowac mozesz ladnie Perelka bedzie wygladala :good:

Wiesz co do chromow byly ostatnio na allegro.. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:37_________________________________________________Zdjecia Srodka dodaj.. :naughty:

Opublikowano

fura :good: , rób go na czarnego mudźyna a nie jakieś chromy :gwizdanie: (zerknij na furę młodego)

Opublikowano

fura :good: , rób go na czarnego mudźyna a nie jakieś chromy :gwizdanie: (zerknij na furę młodego)

:good: :good: :good:

Fajnie, że się odważyłeś zaprezentować auto, bo pewnie pojadą cię za skrzynię, nie jesteś osamotnionym właścicielem multi, w brew pozorom jest ich dość sporo.

Wspomniałeś o chipie :mysli: , po prostu zapomnij, chyba, że wstawiłeś manual.

:hi:

Opublikowano
  • Autor

no wersja "na leniucha" jest fajna, ale jak wielu użytkowników się przekonało często awaryjna.

znajomy ma kolege co ma zdłubaną a4 w quattro na 200KM w automacie, ale nie wiem wlasnie jak to w rzeczywistosci sie sprawuje.

ja u siebie jak zmienilem skrzynie to z powrotem na automat, wiec nadal istnieje ryzyko duzo wieksze niz w manualu :)

jak bedzie duze zagrozenie po wirusku to dam sobie spokoj. wole ta kaske z ewentualnych awarii odlozyc i w przyszlosci kupic mlodsza audiczke :)

Opublikowano

jak bedzie duze zagrozenie po wirusku to dam sobie spokoj. wole ta kaske z ewentualnych awarii odlozyc i w przyszlosci kupic mlodsza audiczke :)

multitronic nie nadaje się do chipsowania :cool1:

silnik 2.5TDI BDG w połączeniu z manualem ma 350Nm,zaś w połączeniu z multi jest obniżony do 310Nm,

znajomy może ma tiptronica,a te znoszą po 500-600Nm

Opublikowano

może ma tiptronica,a te znoszą po 500-600Nm

ale i tak często głupieją po chipsie :gwizdanie:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

jako ze troszke sie pozmienialo i trzeba by odswiezyc temat to:

dwa zdjecia z sesyjki przed zmianami

001cry.jpg

002may.jpg

i trzy po założeniu chromu i polerce felg :)

003vs.jpg

004id.jpg

005tv.jpg

i jeszcze środek

006aa.jpg

Opublikowano

Te chromy to 17" ? A jaki profil mają te opony? Bo strasznie baloniaste są.

Opublikowano

Jasne skóry rozumiem,brakuje jeszcze tylko s-linowej kierownicy i środek będzie cacy.

Pomaluj dokładki w kolor,bo w tej chwili z czarnym lakierem nadwozia kontrast mało estetyczny.

Po co te chromy :co:

Opublikowano

jasny srodek...cos pieknego :good: (tez mam)

auto prezentuje sie :good:

Opublikowano

super jasny środek do czarnego auta :good:

Opublikowano

Ja tez mam taki środek :good: Coś pięknego !! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.