Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana rozrzadu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Dzisiaj postanowilem oddac samochod do mechanika, ktory wymieni mi rozrzad ( przed wymiana zrobilem dokladnie wszystkemu zdjecia, aby nie bylo zadnego problemu, tzn jakies zarysowania czy cos). I mam pewne obawy bo jak wiadomo wczytalem na internecie, ze jednak mechanik cos moze pojebac. Jak wiadomo bede ubiegal sie o paragon, oraz wszystkie daty, na jakich KM byl robiony rozrzad. 

Teraz pytanie:

1. Co zrobic w przypadku kiedy cos sie sp***doli? np. przejade 2 tys KM i pierd**nie? Bo wiadomo, ze jak cos zj**ie mechanik to co zrobic?

Mam tez drugie pytanie nie zwiazane z wymiana rozrzadu:

2. Gdy puszczam leciutko sprzeglo rosna mi minimalnie obroty, co to moze byc? Mam sie czego obawiac? 

 

Opublikowano

1. jechac do mechanika

2. jest ok

Opublikowano

To tak powinno być w tym drugim? Że rosną te obroty? 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano
8 minut temu, xentix33 napisał:

To tak powinno być w tym drugim? Że rosną te obroty? 

a mają spadac ?

Opublikowano
  • Autor

Bo pierwszy raz się spotkałem bo mam 3 auta i w żadnym nie ma tak, że jak daje samo sprzęgło puszczam bez biegu itd to obroty rosną minimalnie 

Opublikowano
7 minut temu, kirenos napisał:

Bo pierwszy raz się spotkałem bo mam 3 auta i w żadnym nie ma tak, że jak daje samo sprzęgło puszczam bez biegu itd to obroty rosną minimalnie 

warszawa, syrenka i mały fiat tak nie mają

Opublikowano
  • Autor

@Devnajlepiej brać fakture imienną czy paragon?

Opublikowano
16 minut temu, kirenos napisał:

@Devnajlepiej brać fakture imienną czy paragon?

I to i to jest potwierdzeniem wykonania usługi.

Tylko niech Ci wyszczególnia co dokładnie wymienili i za jakie kwoty. ( ja dostałem fakturę na 750zł jako usługę serwisową bez wyszczególnionych części)

Najlepiej niech Ci wrzucą puste opakowania do auta i stare części.

Opublikowano
9 godzin temu, kirenos napisał:

@Devnajlepiej brać fakture imienną czy paragon?

FVAT, tylko ze ma byc na niej wyszczególnione co wymienili, inaczej odmów zapłacenia za usługe

jezeli nie bedą chcieli wydac auta wołasz policje, wiecej nie trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.