Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czemu trzeszczą mi nowe głośniki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już wcześniej napisałem, masz za małą impedancję głośników.

Spróbuj podłączyć je szeregowo i wpiąć pod jeden kanał w radiu.

938916c260bb22fbm.jpg

Opublikowano

Ej faktycznie może być problem z impedancją (zaledwie 2 Ohmy), ale wydaje mi się że w innych urządzeniach powinno się dziać to samo. Kolega pisał że podłączał je do innych odbiorników i jest ok. Ja bym się chyba jednak skusił na grubsze kabelki (chociaż kawałek podpiąć i zobaczyć jaki będzie rezultat).

Nie wiem nie spotkałem się jeszcze z takim problemem, ale ja nie podłączałem nigdy takich wynalazków.

Wiesz może one mają chodzic szeregowo z jakimiś sykami i wtedy to da normalną impedancję. Nie wiem tak tylko się domyślam.

Opublikowano

Jak zestaw głośników jest 2 ohm to tymbardziej uważam że są to głośniki pod wzmacniacz bo nie spotkałem radia samochodowego z końcówkami o R znamionowym 2ohm tylko 4ohm. Połączenie dwóch zestawów szeregowo da 4 ohm ale przy ich mocy tymbardziej to radio nie wydoli żeby to ruszyć jak sie należy. Połączenie w szereg z jakimis cykaczami nie wchodzi w grę bo je spali od razu. Jak sie podpina to równolegle z kondensatorem lub przez pełną zwrotnice która juz w zestawie jest razem z wysoko-tonówkami. Jeżeli chodzi o przewody to wątpię żeby cos pomogły. Zakładałem czasem na rządanie klienta naprawdę wypasione głośniki zostawione na oryginalnych kablach i grały oki. Przy takich objawach jak kolega podaje wątpię żeby z powodu kabli były takie problemy. Skłaniałbym sie jednak podstawić wzmacniacz i sprawdzić. Pozdrawiam.

Opublikowano

Chodziło mi o to aby na chwilę podłączyć i sprawdzić czy przez to głośniki harczą :cool1:

Opublikowano

Oki :). Tak właśnie myślałem ale znając możliwości radia to też może to źle zagrać. Oczywiście soróbowac zawsze można żeby sobie później w "brodę nie pluć". Pozdrawiam. :):hi:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki wam spoprobuje dorwac jakis wzmanicacz i sprawdzic jak beda graly...

Opublikowano

głosnik grający w łapie ma duzo mniejszą sprawnośc niz taki zabudowany. Gra po prostu duzo ciszej.

Temat jest dośc obszerny bo efektywnośc zależy od czestotliwości (także)

Ale tak jak inni stawiam na zbyd duze wymagania w sotunku do posiadanego sprzetu.

Zabuduj najpierw ten głosnik a pózniej pisz czy jest cicho czy nie.

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ale jak pisalem juz wczesniej podlaczony do wiezy gral dobrze i tez byl trzymany w rece

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.