Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem lewarka skrzyni i pedału sprzęgła - drgania i mrowienie


kik0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

w zeszle wakacje kupilem samochod audi a4 1.8T z 95r. i od poczatku wyczuwalem dziwne drgania lewarka skrzyni biegow zarowno podczas wciskania sprzegla i zmiany biegow podczas jazdy jak i podczas dodawania gazu. bylem u mechanika i powiedzial mi ze przyczyna jest wyje***e zawieszenie skrzyni biegow - koszt okolo 1500zl plus robocizna. ale boje sie ze zrobie to zawieszenie a problem nie ustanie a to duzy koszt dla mnie. poduszki podobno w porzadku. dodatkowo po ostrzejszej jezdzie wyczuwam dziwne mrowienie podczas wciskania pedalu sprzegla - czy to normalne? dodam jeszcze ze wszystkie biegi wchodza dobrze tylko te drgania :/ jakby bieg zaraz mial wyskoczyc. Prosze o porady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawi mnie co owy super warsztat rozumie przez określenie zawieszenia skrzyni biegów

bo skrzynie zawieszona jest na poduszce, nie mysłałem ze jest ona aż taka droga :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warsztat miał na myśli koło dwumasowe :przebiegly:

może

choć mógł zachować profesionalizm i nazwać rzecz po imieniu nie wprowadzając klienta w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzieki za odpowiedzi. Watpie zeby chodzilo mu o koło dwumasowe bo wyraznie powiedzial ze wywalone zawieszenie skrzyni po obu stronach, poduszki w porzadku a zeby dokladniej to okreslic to trzeba cala skrzynie wyciagnac - jakos tak to ujal :/

a co do sprzegla - to mrowienie jak sie zagrzeje to normalne czy swiadczy o tym ze owe sprzeglo sie konczy? tylko dziwne ze wszystkie biegi elegancko wchodza.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mój nos to co gada Ci ten mechanik to chyba chce Cie nieźle naciągnąć na kasiore

jedyne zawieszenia skrzyni jak i silnika to poduszki ewentualnie łapy poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...