Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jakie radio kupić ?


WALUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum i od razu mam pytanie. Od niedawna jestem użytkownikiem A4 z 2003 roku. Sprzedałem orginalne radio ponieważ było na kasety :( i nie wiem teraz czy kupić orginalne CD czy jakieś inne np. mp3. Nie wiem jak gra to orginalne i licze na jakąś podpowiedz od Was :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drozsza opcja: RNSe

Tansza opcja: Concert 2 + zmieniarka mp3

Poszukaj troszke na forum, bo sporo bylo takich tematow.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz już pustą dziurę po radiu - nie kupuj żadnego Concerta, po prostu dno. Pomyśl o Pioneer, Becker lub Nakamichi. Tylko te moim zdaniem pasują do kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jakies firmowe ja bym stawiał na Pionnera albo Sony to juz zalezy od upodobań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jakies firmowe ja bym stawiał na Pionnera albo Sony to juz zalezy od upodobań

Ja jakos o Soniaczu nijakie mam zdanie nie sa zbyt trwale.. Lasery to cih mankament jednak.. :confused4:

No albo ja mialem zawsze pecha do tej marki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. W końcu sie zdecydowałem. Kupiłem Pioneera DEH-P6000UB i jestem naprawde zadowolony. Gra wyśmienicie, kolorem pasuje do deski, a poświetlenie ma podobne do podświetlenia zegarów. :good:

No i zeby sluzylo masz mp3 bez jakis tam zmieniarek phyy no i usb :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat generalnie zamknięty, ale jak można proponować nakamichi lub beckera i rozmyślać o mp3??? albo jakość albo ilość...

i nie wiem jak może pasować pioneer do deski audi... o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat generalnie zamknięty, ale jak można proponować nakamichi lub beckera i rozmyślać o mp3??? albo jakość albo ilość...

i nie wiem jak może pasować pioneer do deski audi... o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie nie pasuje...

Jeżeli chodzi o Pioneer to DEH-P88RS lub Pioneer DEH-P77MP. Są to modele, z panelami w aluminium - moim zdaniem pasują do reszty kokpitu, są symetryczne /dwie gałki/, posiadają klasyczny wygląd. Mp3??? Przecież nie musisz słuchać w tym formacie. Ci co nie bardzo kumają w temacie audio idą za tłumem i ciągle mają w głośnikach mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...