Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EF-Sportowy lex/Fake Hybrid/Maxton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mjCpydVl.jpg
9kWtJhHl.jpg
IMcckNml.jpg
3gqaSn3l.jpg

Spocik :drunk:

Opublikowano
  • Autor

9zMU5c3l.jpg

Zestaw do zabawy :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dbc2O3yl.jpg

PmnZ0o1l.jpg

Nowe buty, kumho ecsta 235/35/20" :cool1:

Opublikowano

Na żywo robi bardzo fajne wrażenie. Ostatnio jechaliśmy za sobą do domów :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.07.2021 o 00:32, RaV22K napisał:

Na żywo robi bardzo fajne wrażenie. Ostatnio jechaliśmy za sobą do domów :)

Lex zwraca na siebie uwagę, sporo ludzi już mnie o niego pytało. :cool1: 

Byłem teraz u znajomych, dzieci w wieku od 9 do 12 lat, jak się dorwały do mojego auta, to chyba z godzinę go podziwiali, w tym udawana jazda. Jak to się kiedyś za małolata robiło. Kierownica w dłoniach i brum, brum :decayed:

Musimy się w końcu spotkać :cool:

 

 

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

Mała przeróbka dekielków...

Hd1fwfMl.jpg
anYYUexl.jpg
eLb92Thl.jpg
9DCpmekl.jpg

Naklejki 3D, efekt jak ori  :cool1:

Opublikowano
  • Autor

W końcu czas się pochwalić nowymi kołami...

qPpVgqnl.jpg
G4TeCccl.jpg
Q9tQByKl.jpg

Felgi włoskiej firmy "MAK" et40 8.5" 

Wzorowałem się na ori feldze lexusa RX, nie chciałem żeby zbytnio odbiegało od oryginału   ;)

Opublikowano

Bardzo fajnie siadły a znaczki robią robotę jak wisienka na torcie. Super to wyszło.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

xBs7RYIl.jpg

Hov6aKfl.jpg

6HIzHr7l.jpg

H77J7gXl.jpg

y990Qoal.jpg

U9U8iLdl.jpg

Kilka strzałów ze spociku w Pozku :cool1:

Opublikowano

Super Lexus :thumbup1: 

Również myślałem nad RC jak kupowałem swoje A5, miałem jazdy próbne dwoma egzemplarzami. Audi wygrało dlatego, że za tą samą cenę Audi było 2 lata młodsze, Lexusy były z 2015 a Audi z 2017 więc to był jeden z głównych powodów. 

Poza tym Lexus RC jest super, i zgadzam się, że trzeba usiąść we wnętrzu żeby je docenić. Multimedia trochę są za Niemiecką konkurencją, ale materiały i wykończenie bajka. Bardzo mi się podoba, że dużo elementów jest obszytych skórą.  

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, dazwid napisał:

Super Lexus :thumbup1: 

Również myślałem nad RC jak kupowałem swoje A5, miałem jazdy próbne dwoma egzemplarzami. Audi wygrało dlatego, że za tą samą cenę Audi było 2 lata młodsze, Lexusy były z 2015 a Audi z 2017 więc to był jeden z głównych powodów. 

Poza tym Lexus RC jest super, i zgadzam się, że trzeba usiąść we wnętrzu żeby je docenić. Multimedia trochę są za Niemiecką konkurencją, ale materiały i wykończenie bajka. Bardzo mi się podoba, że dużo elementów jest obszytych skórą.  

RC 2015 ma jeszcze stare multimedia z małym ekranem 7" Po 2018 roku jest już ekran 10,3" z ładną grafiką. Dlatego ja szukałem tylko po 18 roku produkcji. Ponad to lexus jest zaskakująco komfortowy, nawet na 20" kołach. Audi jest sztywne na 20-tkach.

Opublikowano

I przede wszystkim jest ich mniej na ulicach. Fajnie mieć coś ,, innego ,, :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, noorbi napisał:

I przede wszystkim jest ich mniej na ulicach. Fajnie mieć coś ,, innego ,, :)

Dokładnie tak, trzeba mieć szczęście żeby ustrzelić RC na ulicy :suicide_anim: 

Opublikowano
  • Autor

Przyszła paczka z Lexusa...  :cool1:

AyftbXLl.jpg
5QcP160l.jpg
fVZSwJnl.jpg
IwpVPiNl.jpg
c17pmUZl.jpg
ycRchQpl.jpg

Ori blenda pod tablicę + dywaniki gumowe. Tablice poszły na taśmę "drutstronną" :D

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

 Pokaż samochód z dalszej odległości jak wygląda z tą nową podstawką pod tablice rejestracyjną z przodu :D 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dazwid napisał:

 Pokaż samochód z dalszej odległości jak wygląda z tą nową podstawką pod tablice rejestracyjną z przodu :D 

Zdjęcia strzelone w garażu, mało miejsca. Zrobię lepsze w najbliższym czasie :wink:

Opublikowano

Kurde aż spojrzę z rana czym moja podstawa się różni. 

Opublikowano

Klawe auto , nietuzinkowe i przyciąga uwagę.  :cool1:

P.S. Tylne cofania i kierunek przeleciałbym szprajem MOTIPA czerwonym, potem całość klarem. Wtedy cała lampa byłaby jednolicie czerwona .

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Klawe auto , nietuzinkowe i przyciąga uwagę.  :cool1:

P.S. Tylne cofania i kierunek przeleciałbym szprajem MOTIPA czerwonym, potem całość klarem. Wtedy cała lampa byłaby jednolicie czerwona .

Lampy raczej zostaną takie jakie są, ale z ciekawości zrobię wizualizację, jak będą wyglądały całe czerwone.

Wizualizacja, nie wiem ja mieszane odczucia, chyba trzeba to przemyśleć przy... :drunk:

Ok4nMyUl.jpg

Edytowane przez liquid8p
Dodanie zdjęcia

Opublikowano

Nic nie maluj, teraz jest ok.

 

Mogę spytać, masz siatkę  w bagażniku ?

Edytowane przez noorbi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.