Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z głośnikami


mateusz1607

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam prośbę czy ktoś mi wytłumaczy pewne zjawisko w moich samochodzie (chodzi o głośniki) mianowicie gdy leci muzyka z radia wszystkie głośniki grają ok lecz gdy łączę się przez transmiter prawy głośnik tak trzeszczy i pierdzi (tak jak jakis rozwalony) i nie mam pojęcia co jest tym spowodowane. Kolejne to to ,że lewy przedni mi nie działa i jak mogę sprawdzić czy nadaje się jeszcze do czegoś, jakie mogą byc przyczyny ,że nie działa. Ostatnia sprawa jest taka ,że jak słucham muzyki (przez transmiter) i jakimiś większymi basami to głośnik tylni jak puszcze trochę głośniej po prostu strzela, ostatnio nawet nie muszę az tak bardzo pogłaśniać. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże w tych sprawach i jeszcze jedno jak już ktoś by tłumaczył to prosze tak łopatologicznie bo jeśli chodzi o nagłośnienie to specem raczej nie jestem :D Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1no właśnie zapomniałem dodać ,że nie tylko na tym transmiterze tak jest, na innych tak samo i dodam ,że ten prawy przedni coraz gorzej gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego urządzenia podłączasz te transmitery, co jest żródłem? Telefon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może transmiter zbyt luźno w gnieździe siedzi i nie łączy a raszej przerywa co powoduje przenoszenie szzmów na system audio. Podaj bezpośrednio na transmiter napięcie np. dwoma przewodami z aku. Sprawdź czy nadal trzeszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1@Muskel1 wiesz co mi nie chodzi o takie trzeszczenie, głośnik po prostu brzmi jagby był rozwalony, takie tez pierdzenie slychac i to coraz gorzej z nim ale dobra sprawdzę jutro tak jak mówisz i dam znać co i jak bo u innych ten transmiter dobrze chodzi. Nwm czy to coś Ci pomoże ale gdy samochód ma wyłączony zaplon i słucham muzyki przez transmiter to po czasie słychać takie pikanie ze dźwięk jagby się włączał  znowu i tak co chwilę, jeśli podłącze kabel i laduje np telefon to jeszcze szybciej słychać ten dźwięk i muzykę przerywa w czasie tego dźwięku a jak tylko odpalę samochód to już nie pika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...