Jump to content

A4 b6 wymiana radia nie działają tylne głośniki

Recommended Posts

Witam, mam problem z audi a4 b6 dokładnie z nagłośnieniem. Mianowicie po montażu radia 2din pioneer MVh-g210bt poprzez adapter nie działają mi tylne głośniki a głośniki przód i subwoofer działają poprawnie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. A i dodam, że przed było radio audi concert. Dziękuję i pozdrawiam

Jaki adapter zastoyowałeś?

Do Bose jest inny adapter dlatego nie działa. Musisz zakupić pod tylko aktywny tył, na przykład ten z linka, który podałeś.

Teraz, szymondzik napisał:

20210406_202230.jpg

Nawet zrobiłem zdjęcie bo te 2 pomarańczowe kable są luźne i nie są podłączone do niczego i pytanie czy muszę kupić adapter co ma podłączenie w te środkowe kable?

Nawet zrobiłem zdjęcie bo te 2 pomarańczowe kable są luźne i nie są podłączone do niczego i pytanie czy muszę kupić adapter co ma podłączenie w te środkowe kable?

A tutaj kostka adaptera 

20210406_202242.jpg

A tutaj kostka adaptera 

Napisałem Ci już wyżej jaki adapter musisz kupić. Do zwykłego systemu aktywnego, tylko na tył. Nie pod system Bose. 

Te dwa przewody są Tobie niepotrzebne bo masz radio nie OEM. To są can high i can low, które są potrzebne do komunikacji oryginalnego radia i zegarów. Dzięki nim wyświetlane są informacje i tytuły piosenek oraz stacje na FISie. Ty masz nieoryginalne radio i to nie będzie u Ciebie działać. 

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Napisałem Ci już wyżej jaki adapter musisz kupić. Do zwykłego systemu aktywnego, tylko na tył. Nie pod system Bose. 

Te dwa przewody są Tobie niepotrzebne bo masz radio nie OEM. To są can high i can low, które są potrzebne do komunikacji oryginalnego radia i zegarów. Dzięki nim wyświetlane są informacje i tytuły piosenek oraz stacje na FISie. Ty masz nieoryginalne radio i to nie będzie u Ciebie działać. 

Okej zakupie inny adapter i jak coś to poinformuje dzięki za pomoc kolego :)