Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana dyfra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam skrzynie GJW, niedawno ją zmieniłem, z uwagi na stuki przy dodawaniu i ujmowaniu gazu, nic się nie zmieniło. Chciałbym jeszcze zmienić dyfer, mój to HNQ. Taki jest ciężko znaleźć, ale podobno takie samo przełożenie ma ETR i ETQ, tych ETQ jest najwięcej. Czy macie jakieś doświadczenie czy np ETR lub ETQ podejdzie i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Edytowane przez cichy1983r

Opublikowano
6 godzin temu, cichy1983r napisał:

Mam skrzynie GJW, niedawno ją zmieniłem, z uwagi na stuki przy dodawaniu i ujmowaniu gazu, nic się nie zmieniło. Chciałbym jeszcze zmienić dyfer, mój to HNQ. Taki jest ciężko znaleźć, ale podobno takie samo przełożenie ma ETR i ETQ, tych ETQ jest najwięcej. Czy macie jakieś doświadczenie czy np ETR lub ETQ podejdzie i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W skrzynie GJW dyfer HNQ jest zamienny tylko z ETR.

Przy zakupie sprawdź czy nie ma wycieków oraz luzów większych niż Twój, chociaż z tym drugim to jak będziesz kupował na odległość to słabo ze sprawdzeniem.

Daj znać czy się poprawi jak wymienisz bo u mnie też coś podobnego istnieje.

Tych mostów jest jak na lekarstwo, także powodzenia w szukaniu :)

Opublikowano
  • Autor

ok, a ETQ, wychodzi na to że też ma takie przełożenie, czy podejdzie?

Opublikowano
5 godzin temu, cichy1983r napisał:

ok, a ETQ, wychodzi na to że też ma takie przełożenie, czy podejdzie?

Jak szukałem informacji jaki pasuje do mojej skrzyni to dowiedziałem się tyle co napisałem Ci wyżej - ETR i HNQ.

Dyfer ETQ może mieć takie same przełożenie, tylko może nie pasować do auta.

Ja mam skrzynię GJW i dyfer ETR, Ty masz tą samą skrzynię i dyfer HNQ także tu masz potwierdzone info, że będzie pasować.

Odnośnie ETQ może ktoś inny niech się wypowie poza mną.

Opublikowano
  • Autor

ok, namierzyłem jeden ETR, może się uda go kupić. Napisz proszę coś więcej jak ta usterka objawia się w Twoim aucie i od jak dawna występuje?

Opublikowano
17 godzin temu, cichy1983r napisał:

Napisz proszę coś więcej jak ta usterka objawia się w Twoim aucie i od jak dawna występuje?

Tutaj pisałem

 

Opublikowano
  • Autor

Dyfer wymieniony i nadal to samo. Zaczynam mieć wątpliwości czy nowa dmumasa nie jest wadliwa. Założyłem starą na skrzynię i zaznaczyłem na zdjęciu jej  ruch, wałek sprzegło jest do tej próby całkowicie zablokowany. Praktycznie bez oporu można obrócić o 3cm - kreski wewnętrzne i o 6cm używając niewielkiej siły, w nowej było tak samo.  Co o tym sądzicie?

20210416_152130.jpg

Edytowane przez cichy1983r

Opublikowano
  • Autor

 i jeszcze jedno zdjecie z ruchem jałowym dwumasy, praktycznie bez użycia siły - w nowej bylo identycznie

20210417_165917.jpg

Edytowane przez cichy1983r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.