Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 drzwi pasażera


benkarf

Rekomendowane odpowiedzi

Siema grupo ręce mi opadają już z b6 mam problem z drzwiami pasażera zaczęło się od tego że nie można było ich otworzyć zero reakcji zamka nic okazało się że kabel w drzwiach był rozwalony okej rwanie tapicerki podanie prądu na przewód w końcu otwarte. Za to teraz jest fant roku nawet vaga podłączyłem bo już sam nie mogę wierzyć zamykam drzwi wszystkie się zamykają pasażera otwierają, otwieram drzwi wszystkie się otwierają pasażera zamykają nawet vag pokazuje safe. Jeśli zmierzacie do tego że kable pomyliłem No nie sprawdzałem dwa razy zastanawiam się czy zamek po prostu się rozwalił bo z drugiej strony na zewnętrz klamka tak czy siak nie idzie otworzyć drzwi, teraz wrzucę wam foto błędów dodam że w wszystkich drzwiach kable poprawiłem w jednych musiałem kompletnie kostkę usunąć ale jestem pewny że mam to zrobione dobrze nie stety vag pokazuje co innego dodam że jak zamknę drzwi na zenwtarz ciągnąć za klamki wszystkie drzwi są zamknięte ale to jest naj mniej istotne najbardziej męczą mnie drzwi pasażera 

 

A i najważniejsze czy idzie wyłączyć opcję safe czy to podwujne ryglowanie czy jak o zwał tak zwał nie zamierzam drugi rwać tapicerki 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1619374337255_6792148260256792902.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opisane co to funkcja SAFE.

Przeczyść styki w kostkach zamka, ja nie potrzebnie zamek wymieniłem. Miałem zaśniedziałe styk w kostce przy samym zamku.

 

A6KLUB.PL

Instrukcja sprawdzenia poprawności działania MODU?U ZAMKA DRZWI
Kiedy dokonujemy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, danioo napisał:

 

W

8 godzin temu, danioo napisał:

Tu masz opisane co to funkcja SAFE.

Przeczyść styki w kostkach zamka, ja nie potrzebnie zamek wymieniłem. Miałem zaśniedziałe styk w kostce przy samym zamku.

 

A6KLUB.PL

Instrukcja sprawdzenia poprawności działania MODU?U ZAMKA DRZWI
Kiedy dokonujemy...

 

W tym sprawa że czyściłem też te styki chyba że używałeś jakiś specjalny preparat to poleć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź papier ścierny 2000, taki wąski paseczek i przetrzyj wszystkie styki w kostcei je podoginaj, w złączu zamka też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dalej to samo jedyna relacja że jak klikasz otwieranie on strzela dwa razy i się zamyka aby otworzyć podczas klikania otwórz jak się podwujnie rygluje trzeba złapać za linkę i się drzwi otwierają na zenwtarz na opcja wgl nie działa tak czy siak wydaje mi się że to śmierć zamka. Teraz pytanie jak wykręcic ten zamek kupiłem spline m8 i d*pa obkreca się pewnie zostaje tylko flex teraz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiegoś torxa nabić na tę śrubę, ciężko zamek wyjąć bo opiera się o prowadnice szyby, ale jak się pogimnastykujesz to go wyciągniesz.

Ja jak montowałem zamek to wykręciłem ramkę szyby i poszło bez nerwów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ani kable ani zamek sterownik drzwi ten silniczek wyminilem i dziala wszystko ale rece mi opadaja bledow mnostwo to mnie nie pokoi ze tyle bledow a wszystko dziala podsietlanie kazdych drzwi czy zamykanie owieranie szyby a bledow mnostwo

9 Faults Found:
01561 -  Left Rear Door
        59-00 -  Can't Unlock
01561 -  Left Rear Door
        61-00 -  Won't De-Safe
01562 -  Right Rear Door
        59-00 -  Can't Unlock
01562 -  Right Rear Door
        60-10 -  Won't Safe - Intermittent
01562 -  Right Rear Door
        61-00 -  Won't De-Safe
01366 -  Opened Due to Crash Signal
        35-00 -   -
00913 -  Window Regulator Switch; Front Right Driver (E81)
        27-00 -  Implausible Signal
01802 -  Door Warning Lamp; Pass Side (W36)
        57-10 -  Electric Circuit Failure - Intermittent
01332 -  Door Control Module; Passenger Side (J387)
        80-00 -  Single-Wire Operation

Edytowane przez benkarf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...