Treść opublikowana przez danioo
-
Problem z otwieraniem bagażnika A4 B6 sedan
Przytrzymaj dłuzej otwieranie bagażnika ale na pilocie/ kliczyku
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Zasilanie dawałem 2,5 kwadrat zasilanie po stacyjcyjce 1,5 kwadrat Magistrala CAN 0,75 z tym, że ja się wpinałem przy module świateł sygnał ze stop 1,5
-
Mrugające światła pozycyjne przy przyczepce
Podłącz zamiast ledów i probówek zwykłe żarówki i powinny świecić
-
Podłączenie wideorejestratora do oświetlenia
A podpowie ktoś który bezpiecznik jest po stacyjce?
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Najprościej będzie jak podłaczysz przyczepę i sprawdzisz...
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Przy oryginalnym module musi być podpięta przyczepą, miernikiem nie ogarniesz.
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Mnie to wygląda na nieoryginalny moduł haka, szukaj instrukcji do tego modułu.
-
Przegub wewnętrzny problem...
Ja poskładałem bez zaklepywania. Z tego co widziałem po przegubie w jego wnętrzu to pracuje on na niewielkim zakresie i w dodatku w okolicach jego połowy, więc nie martw się, że się rozleci.
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej
Ja u siebie dwa razy przerabiałem "tanie oświetlenie tablicy" wkońcu się wk......em i kupiłem Ori lampki tablicy. Przede wszystkim żadnych błędów, a po drugie nie widzę wieczorem w lusterkach łuny za autem, którą powodowały te hińskie lampki
-
Niedziałająca regulacja lewego lusterka.
Sprawdź czy nie masz zasiedziałych styków w kostce w module drzwi, zwłaszcza tych co odpowiadają za regulację lusterka
-
Przegub wewnętrzny problem...
Dzięki
-
Przegub wewnętrzny problem...
Dołączę się do pytania kolegi
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Ja też mam MCE ...279F i to jest moduł high
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Podpiąłeś przyczepę czy tylko żarówki wpinasz w gniazdo?
-
Oringi termostatu 1.8t BFB
Szukałabym w sklepach z częściami lub all...
-
skrzynia biegów w Quattro - GJW
U mnie działa bez problemowo
-
Dobre Postojówki led w5w
LB806W, u mnie już świecą 2 lata, żadnego błędu na FIS
-
Moduł zegara radiowego z Audi B8
Pasuje
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
MCE masz LOW
-
Kodowanie kluczyka
U mnie też nie ma alarmu, a dioda mruga. Łatwo zauważyć, że jak któreś drzwi lub bagażnik są niedomknięte to przy zamykaniu kierunkowskazy nie mrugną
-
Osłony przegubów
Dla potomnych, gdyby ktoś chciał założyć te obejmy to ich rozmiar to 33mm
-
Osłony przegubów
Dzięki, tak zrobię.
-
Osłony przegubów
-
Osłony przegubów
Rzeczywiście, przejrzałem aukcje na all i w żadnej obejm nie ma. Etka jednak na rysunku coś tam pokazuje
-
Osłony przegubów
Pierwszy raz widzę coś takiego ??? Czemu w takim razie smar się wydostaje???