Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danioo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danioo

  1. Przytrzymaj dłuzej otwieranie bagażnika ale na pilocie/ kliczyku
  2. Zasilanie dawałem 2,5 kwadrat zasilanie po stacyjcyjce 1,5 kwadrat Magistrala CAN 0,75 z tym, że ja się wpinałem przy module świateł sygnał ze stop 1,5
  3. Podłącz zamiast ledów i probówek zwykłe żarówki i powinny świecić
  4. A podpowie ktoś który bezpiecznik jest po stacyjce?
  5. Najprościej będzie jak podłaczysz przyczepę i sprawdzisz...
  6. Przy oryginalnym module musi być podpięta przyczepą, miernikiem nie ogarniesz.
  7. Mnie to wygląda na nieoryginalny moduł haka, szukaj instrukcji do tego modułu.
  8. Ja poskładałem bez zaklepywania. Z tego co widziałem po przegubie w jego wnętrzu to pracuje on na niewielkim zakresie i w dodatku w okolicach jego połowy, więc nie martw się, że się rozleci.
  9. Ja u siebie dwa razy przerabiałem "tanie oświetlenie tablicy" wkońcu się wk......em i kupiłem Ori lampki tablicy. Przede wszystkim żadnych błędów, a po drugie nie widzę wieczorem w lusterkach łuny za autem, którą powodowały te hińskie lampki
  10. Sprawdź czy nie masz zasiedziałych styków w kostce w module drzwi, zwłaszcza tych co odpowiadają za regulację lusterka
  11. Dzięki
  12. Dołączę się do pytania kolegi
  13. Ja też mam MCE ...279F i to jest moduł high
  14. Podpiąłeś przyczepę czy tylko żarówki wpinasz w gniazdo?
  15. danioo odpowiedział(a) na indyczes temat w 1.8T
    Szukałabym w sklepach z częściami lub all...
  16. U mnie działa bez problemowo
  17. LB806W, u mnie już świecą 2 lata, żadnego błędu na FIS
  18. danioo odpowiedział(a) na FabianB temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie też nie ma alarmu, a dioda mruga. Łatwo zauważyć, że jak któreś drzwi lub bagażnik są niedomknięte to przy zamykaniu kierunkowskazy nie mrugną
  19. danioo odpowiedział(a) na danioo temat w Audi A4 B6/B7
    Dla potomnych, gdyby ktoś chciał założyć te obejmy to ich rozmiar to 33mm
  20. danioo odpowiedział(a) na danioo temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki, tak zrobię.
  21. danioo odpowiedział(a) na danioo temat w Audi A4 B6/B7
    Auto takie jak w profilu, smar ewidentnie wycieka z pod osłony przegubu w zaznaczonym miejscu
  22. danioo odpowiedział(a) na danioo temat w Audi A4 B6/B7
    Rzeczywiście, przejrzałem aukcje na all i w żadnej obejm nie ma. Etka jednak na rysunku coś tam pokazuje
  23. danioo odpowiedział(a) na danioo temat w Audi A4 B6/B7
    Pierwszy raz widzę coś takiego ??? Czemu w takim razie smar się wydostaje???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.