Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oringi termostatu 1.8t BFB


indyczes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  
Potrzebuje wymiary a najlepiej numery oringów termostatu. Chodzi mi konkretnie o oring pod termostat oraz dwa oringi na krócce termostatu. Gdzieś cieknie mi płyn chłodniczy z tamtej okolicy, przed rozebraniem chcę przygotować części żeby nie rozbierać na darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 - 06B121119C (wymiar 56x3mm)

7 - 06B121119B (wymiar 50x3,5mm)

 

Jeszcze 1 oring do rurki powrotu [na tym foto to tam gdzie idzie ta kreska pod 7 w klamrze] N90365302 (wymiar 20x3mm)

Screenshot_20210927-122830_Chrome.jpg

Edytowane przez zionx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zionx napisał:

3 - 06B121119C (wymiar 56x3mm)

7 - 06B121119B (wymiar 50x3,5mm)

 

Jeszcze 1 oring do rurki powrotu [na tym foto to tam gdzie idzie ta kreska pod 7 w klamrze] N90365302 (wymiar 20x3mm)

Screenshot_20210927-122830_Chrome.jpg

Bardzo dziękuje za pomoc, cieknie mi prawdopodobnie z rurki powrotu. Ale tez nam mokre na przyłączu na samej górze, a myślałem, ze tez tam jest jakiś oring?. Jeśli chodzi o sam termostat to jakiej firmy polecasz, czytałem ze behr(mahle) ma jakiś inny wymiar i coś do końca nie pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahle TM 3100, poniżej 150zł

I nie dam se ręki uciąć, ale jak zmieniasz termostat to wszystkie oringi powinny być w zestawie

Edytowane przez zionx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta jest jak pisze zionx, wymieniałem 3 tygodnie temu termostat i oringi są w zestawie.

 Pomyśl od razu o wymianie zaślepki bloku która jest za obudową termostatu schowana, u mnie jak ją odkręciłem to się rozsypała w kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 23:40, danioo napisał:

Dokładnie ta jest jak pisze zionx, wymieniałem 3 tygodnie temu termostat i oringi są w zestawie.

 Pomyśl od razu o wymianie zaślepki bloku która jest za obudową termostatu schowana, u mnie jak ją odkręciłem to się rozsypała w kawałki.

Termostat mahle pasował bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo króciec, który wchodzi do bloku ma o 0,1 mam za duża średnicę, wystarczyło podskrobać nożem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Odgrzebuję temat ale gdzie można dostać takie oringi? Szukam i namierzyć nie mogę. A jeśli już to tylko jeden z nich...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...