Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez Daroo220

Opublikowano

Zajrzyj do ecu,czy nie pływa w oleju.Masz uszkodzony wężyk gumowy do czujnika ciśnienia.Wężyk znajduje się w obudowie ecu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez PAWEL69

Opublikowano
7 godzin temu, Daroo220 napisał:

Tu bardzo ładnie to widać.

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, PAWEL69 napisał:

Tu bardzo ładnie to widać.

Pływa olej . Poprostu to wyczyścić ? 

A tak to wszystko jest dobrze ?

Opublikowano
50 minut temu, Daroo220 napisał:

Pływa olej . Po prostu to wyczyścić ? 

I wymień pęknięty wężyk:wink:

Potem jeszcze raz logi....wystarczy 010 dynamiczny.

 

Edytowane przez PAWEL69

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, PAWEL69 napisał:

I wymień pęknięty wężyk:wink:

Potem jeszcze raz logi....wystarczy 010 dynamiczny.

 

Okej , dzięki ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.04.2021 o 18:55, PAWEL69 napisał:

I wymień pęknięty wężyk:wink:

Potem jeszcze raz logi....wystarczy 010 dynamiczny.

 

Wymieniłem wężyk i zrobiłem loga i nie ma poprawy 

Opublikowano
13 godzin temu, Daroo220 napisał:

Wymieniłem wężyk i zrobiłem loga i nie ma poprawy 

A gdzie ten log?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, PAWEL69 napisał:

A gdzie ten log?

jednak cisnienie jest rowne ale nie wiem czy jest juz dobrze 

log 10 dynamiczny 

http://vaglogi.pl/log-010_9jmGN5e.html

Opublikowano
Godzinę temu, Daroo220 napisał:

jednak cisnienie jest rowne ale nie wiem czy jest juz dobrze 

log 10 dynamiczny 

http://vaglogi.pl/log-010_9jmGN5e.html

No to jeszcze poproszę o dynamiczny 008,003 (przepływka)Sprawdź jeszcze szczelność dolotu,od filtra do turbosprężarki. Z ecu już jest ok.:thumbup1:

Edytowane przez PAWEL69

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, PAWEL69 napisał:

No to jeszcze poproszę o dynamiczny 008,003 (przepływka)Sprawdź jeszcze szczelność dolotu,od filtra do turbosprężarki. Z ecu już jest ok.:thumbup1:

niby jest szczelne wszystko ponizej logi 

Dynamiczny:
Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_1XFmmAT.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_cOP2Czm.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_kSv4y.html

Opublikowano

Jest dobrze, nie ma się czego czepiać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, PAWEL69 napisał:

Jest dobrze, nie ma się czego czepiać :thumbup1:

Dzięki wielkie ?? jeszcze mam pytanie jaką dawkę paliwa najlepiej ustawić , bo mam ustawianą 3.6 

Opublikowano
2 godziny temu, Daroo220 napisał:

 mam ustawianą 3.6 

Temperatura płynu  90°C

Maksymalnie 2.2mg.(powyżej będzie poszarpywał)

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, PAWEL69 napisał:

Temperatura płynu  90°C

Maksymalnie 2.2mg.(powyżej będzie poszarpywał)

Okej , dzięki wielkie za pomoc , pozdro ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.