Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi AS4 Abt Quattro - A4 B8 3.0 Tdi CAPA 330 hp /650 Nm.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

As4 Abt A4B8 & A4B8.5

20210609_230627.jpg

20210609_090701.jpg

20210609_225500.jpg

Opublikowano
  • Autor

Teraz prawdziwa gratka dla moich braci z pod znaku 4 kółek i nie tylko ! Audi As4 Abt & młodszy i mniejszy brat Audi As1 Abt !!!  Razem mnóstwo koni , mnóstwo frajdy z  jazdy - Kocham takie auta. Kocham Audi i wszystko co jest napędzane silnikiem spalinowym. Prawdopodobnie i jeden i drugi tylko po1 egzemplarzu rejestrowanym w RP.  Jeśli się myle i ktoś ma taki sprzęt to czekam na kontakt...miło będzie poznać pasjonata i konesera dzieł motoryzacji... myślę że  się wam  spodoba

20210610_001754.jpg

20210609_235722.jpg

20210609_234958.jpg

20210610_002353.jpg

Opublikowano
  • Autor

20210610_002946.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20210617_164832.jpg

Opublikowano

tych a1 abt jest na pewno więcej, bo jak szukałem dla narzeczonej 2  miesiące temu takiej a1, to na otomoto były 2. czerwona i błękitna. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.06.2021 o 00:25, Marcin-Johan napisał:

Teraz prawdziwa gratka dla moich braci z pod znaku 4 kółek i nie tylko ! Audi As4 Abt & młodszy i mniejszy brat Audi As1 Abt !!!  Razem mnóstwo koni , mnóstwo frajdy z  jazdy - Kocham takie auta. Kocham Audi i wszystko co jest napędzane silnikiem spalinowym. Prawdopodobnie i jeden i drugi tylko po1 egzemplarzu rejestrowanym w RP.  Jeśli się myle i ktoś ma taki sprzęt to czekam na kontakt...miło będzie poznać pasjonata i konesera dzieł motoryzacji... myślę że  się wam  spodoba

20210610_001754.jpg

20210609_235722.jpg

20210609_234958.jpg

20210610_002353.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.06.2021 o 00:25, Marcin-Johan napisał:

Teraz prawdziwa gratka dla moich braci z pod znaku 4 kółek i nie tylko ! Audi As4 Abt & młodszy i mniejszy brat Audi As1 Abt !!!  Razem mnóstwo koni , mnóstwo frajdy z  jazdy - Kocham takie auta. Kocham Audi i wszystko co jest napędzane silnikiem spalinowym. Prawdopodobnie i jeden i drugi tylko po1 egzemplarzu rejestrowanym w RP.  Jeśli się myle i ktoś ma taki sprzęt to czekam na kontakt...miło będzie poznać pasjonata i konesera dzieł motoryzacji... myślę że  się wam  spodoba

20210610_001754.jpg

20210609_235722.jpg

20210609_234958.jpg

20210610_002353.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Witaj może i jest więcej w co wątpię. Tezeba rozróżnić że oryginał Abt to auto kupione u nich  w salonie w Kempten i rejestrowany na Abt gdzie w dowodzie niemieckim  jest Abt Sportsline jako właściciel.  Nie jest każdy  który pojechał i zrobił sobie podniesienie mocy itp bo takich  aut jest sporo. Każdy mając auto vw group może jechać i podrasować auto. Kupić crizne pakiety np . moc,  aerodynamiczny, koła, środek, itp. Każdy z osobna. Oryginał jest kupowany od Abt bezpośrednio i ma określoną liczbę egzemplarzy.   A1 bylo w kilku wersjach ze słabszej robili 165 koni z mocniejszej 210 koni. To jest wersja ta mocniejsza czyli po tuningu ze 175 miała 210 po grzebnueciu przez  abt. . Ta ma ponad 300 zrobione obecnie  310 .  Widziałem różne wersje w sprzedaży ale takiej nie.  A to zderzak inny  a to silnik  itd. 210 wcale .  Obecnie Abt kręci je na 400 hp ale nue z tego silnika. Org Abt ma zawsze oznaczenie As  A nie tylko znaczek. Obecnie rs6 +r   itp.   Ja nie spotkałem osobiście ani As1  innego na drodze  ani As4 inneg a jeżdżę dużo.  Rzadkie to auta

Opublikowano
  • Autor

Abt ma sieć autoryzowanych przez nich warsztatów które zrobią tuning wg. Ich wytycznych. W Niemczech dużo.  W Polsce mamy jeden Pachura Moto Center w Środzue Wielkopolskiej  i u nich można dokonać przeróbek  swojego auta  jak również i kupić nowe  a maja rs6+r 740 ps 920N na miejscu.  I ten będzie  oryginalny jeden ze 125 a ten którym znajdziesz to nue ich pridukt tylko przerobiony u nich.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.