Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 FL - MMI 3G+ brak dźwięku/zawiesza się


pijey88

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam A4 B8 po lifcie z MMI 3G+ (fabryczne, nie dokładane). Od początku mam problem z nią, mianowicie system się zawiesza. Na szczęście jest to bardzo rzadkie, raz max dwa razy w miesiącu, znika dźwięk na 5-10 sekund. wystarczy np zmienić radio na HDD/SD lub inne źródło i wraca do normy, choć nie za każdym razem, czasem trzeba wyłączyć i włączyć radio, sporadycznie trzeba zrobić reset systemu. Jeżdżę z tym rok czasu, przyzwyczaiłem się, ale ostatnio miałem duży problem z przywróceniem dźwięku. 3 dni nie miałem dźwięku, nic nie pomagało, ani reset, ani zmiana źródła itd. Byłem pewien że padł wzmacniacz lub jakaś końcówka mocy. Poza brakiem dźwięku wszystko działa normalnie, jedynie podczas próby podgłoszenia wyświetla komunikat "Chwilowo niedostępne". Kolejnego dnia odżyło i do tej pory jest OK, ale obawiam sie że wróci za jakiś czas.

Moja wersja softu to HN+_EU_AU3G_P0530

VCDS nie pokazuje błędów (jedyny błąd to uszkodzony subwoofer, nie działa od początku, myślę że nie ma to znaczenia przy tym problemie)

Czy jest to wina softu? Gdzieś kiedyś czytałem że te pierwsze softy (mój jest chyba pierwszym softem w tej wersji MMI - początek produkcji polifta) były wadliwe i się zawieszają, wystarczy zrobić upgrade do nowszej wersji. czy jest ktoś w stanie potwierdzić  czy to pomoże i czy ktoś może miał podobny problem? Szkoda mi wywalić parę stówek na upgrade softu jak może się okazać że trzeba zmienić cały system.

Czy ktoś na forum robi takie upgrade'y? Jakieś godne polecenia osoby? Czy szukać z łapanki na OLX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...