Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z nawiewem z zewnętrznym, A4 b9 2.0 TDI 190 PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim użytkownikom! :=)  Mam mały problem z moim wozidłem. Szukałem na forum podobnego tematu,problemu ale niestety nie znalazłem. (Tzn. był ale niedokładne zapytanie i brak odpowiedzi) Otóż mój samochód Audi a4 b9  2.0 Tdi 190 ps Quattro z 2017 roku, przejechane 136 kkm. ma mały problem z nawiewem tak zwanym zewnętrznym. Otóż włączam nawiew na obojętnie jaką moc przy obiegu z zewnątrz i z kratek bardzo słabo dmucha :( Gdy włączam na obieg wewnętrzny dmucha jak szalony,gdy wyłączę w obiegu wewnętrznym AC to samochód mi paruje. Dodam że przy obiegu z zewnątrz dmuchawa daje full, ale tak jakby do środka docierało zaledwie 5 % powietrza z zewnątrz. Wyciaglem filtr i nagle wszystko zaczelo działać. (filtr ok) Gdy włożyłem filtr znowu to samo, ten sam problem, czy możliwe że filtr blokuję jakieś klapki? Widziałem tam w środku takie klapki od strony silnika, czy to one mogą być w jakiś sposób blokowane? Podłączyłem A4 pod Obdeleven i żadnych błędów, czysto!  Macie jajkies pomysły? Pozdrawiam 

Opublikowano

a było robione coś z klimatyzacją (jakieś naprawy) ?

Opublikowano

Objaw jak przy zapchanym filtrze. Na twoim miejscu podmienił bym filtr i sprawdził. 

Opublikowano

Ja w swojej karierze przerabiałem przypadek że właściciel nabijał klimatyzację w jakimś serwisie... Tam wiadomo automat... Efekt taki że klima popracowała a potem po mimo ewidentnie pracującego wentylatora nawiewu nie było nawiewu powietrza... Co się okazało - w automat nabił tyle czynnika ile mu ustawili... Ile nie wiem, ale... czasem jest tak że trzeba dać troszkę więcej lub mniej.... Podłączając klasyczne manometry to widać... Tam gościowi troszkę za dużo nabili i to powodowało zaladzanie się parownika co powodowało brak możliwości przepływu powietrza przez zalodzony parownik....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć wszystkim, przepraszam że nie odpisywałem  :(. Przyczyną takiej hmm "dysfunkcji " nawiewu był...uwaga, uwaga...

Filtr kabinowy tak jak napisał kolega wcześniej. Przed kupnem filtru wyciaglem stary i załączylem nawiewy. Działało wszystko bardzo dobrze. Kupiłem więc nowy filtr i wszystko działa jak należy!  Dziękuję wam jeszcze raz, za każdą radę. Pozdrawiam Kamil! :)

PS. Nie odpisywałem długo bo miałem urlop hihi

Edytowane przez DedykOOOO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.