Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to mój drugi w życiu Multivan, jeżdżę nim na co dzień, bo audi używa moja żona.

Bardzo go cenię za to, że jest mega praktyczny, na prawdę bez awaryjny i bardzo żwawy jak na 2000kg masy własnej.

baab59f72ee0de1bmed.jpg

7e5078eff61c98demed.jpg

c27f0b26b35b1f8cmed.jpg

c9da46fba77b1cfdmed.jpg

:hi:

b8ad11c572309e44med.jpg

Kocky :wink4:

SPRZEDANY

Opublikowano

najlepszy i najbardziej udany model VW multivana lub transportera :good:

Opublikowano

Na zdjęciach konia zabrakło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęciach konia zabrakło :decayed:

Masz rację Kocky zabrakło zdjęcia z przyczepą :decayed:

Nie omieszkam dorzucić :wink4:

Opublikowano

Jakies mody..? :cool1:

:naughty:

Opublikowano

Wszystko OK tylko silnik należało by wzmocnić :good:

Opublikowano

Większa fela trochę gleby i lampy poliftowe zapodaj :decayed:

Ale ładna furmanka i silnik kozak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Większa fela trochę gleby i lampy poliftowe zapodaj :decayed:

Ale ładna furmanka i silnik kozak :naughty:

Nie wiem czy T4 miało młodsze lampy, bo to jest wersja po ostatnim lifcie :gwizdanie:

Nad glebą cały czas myślę, tyle, że mam małe ranczo i do puki nie mam A6 Allroad to wykorzystuję, go na dojazdy w to ciekawe miejsce, fele to 16cali i w zdjęciach wieczornych wyglądają na mniejsze :)

Opublikowano

Przecież to żart Sławek :naughty:

Ale furka fajna kiedyś chorowałem na takie :cool1:

Opublikowano

:drool:

Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcie z zestawem :)

Opublikowano

Na zdjęciach konia zabrakło :decayed:

Masz rację Kocky zabrakło zdjęcia z przyczepą :decayed:

Nie omieszkam dorzucić :wink4:

Teraz fura kozak :kox: :kox: :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja bym zalozyl fele do tej przyczepki.. :naughty::decayed:

Opublikowano

no niezły mod

Opublikowano

Wszystko ładnie ,konia brakuje :polew:

Opublikowano

Wszystko ładnie ,konia brakuje :polew:

ten mod oczekuje w kolejce :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja bym zalozyl fele do tej przyczepki.. :naughty::decayed:

znalazłem fajne 13tki zastanawiam się tylko,czy je poszerzyć, bo 5 cali to szerokość z kolarzówki...

Wszystko ładnie ,konia brakuje :polew:

koń jest w przyczepie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 08:49_________________________________________________Bym zapomniał, na hamowni wyszło 115KM przy 292 tyś. przebiegu :decayed: fabryka pisze, że powinno być 102 KM :mysli:

Jak zrobię chipa to wrzucę wykresy :)

Opublikowano

wrzuć glebę, bo priczepka wysoko stoi :evil:

Opublikowano

gili a gdzie o rurowanie z halogenami :good:

fajna przyczepka z plandeką pod kolor auta :> a koń pewnie spier..... :decayed:

Opublikowano

Z doświadczenia , moge dodać , aby pilnować oleju w skrzyni biegów, bo 5 bieg jest wysoko i niedobór oleju , bardzo szybko niszczy piąteczke. Autko mega , bardzo wygodne dla kierowcy , ale o tym juz wiesz napewno. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.