Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Stukająca na dołkach półka tylna - jak rozwiązać ten problem ?


Jac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na dołkach stuka mi strasznie coś z tyłu - nie jest to raczej koło zapasowe, nie jest to też raczej podłoga bagażnika, a najprawdopodobniej półka tylna i głośniki.

Czy miał ktoś taki problem i udało mu się go rozwiązać ???

Proszę o rady co mogę zrobić aby ograniczyć te stuki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie na dziurach sama zamyka sie roleta bagażnika zwija sie po prostu trzeba chyba zaciski czyms okleic zeby mocniej trzymały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty Boseron masz avant... oklej sobie te końcóweczki tasmą izolacyjną i będzie git... a co do tematu, to posadź kogoś z tyłu i niech ponaciska tą półkę to będziesz pewien czy to ona... później demontaż i może podklejenie jej matą wygłuszającą? powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na dołkach stuka mi strasznie coś z tyłu - nie jest to raczej koło zapasowe, nie jest to też raczej podłoga bagażnika, a najprawdopodobniej półka tylna i głośniki.

Czy miał ktoś taki problem i udało mu się go rozwiązać ???

Proszę o rady co mogę zrobić aby ograniczyć te stuki !!!

Mam podobny problemik tyle ze w avancie :/

Cos na wiekszych dziurach naszych kochanych dróg strasznie halasuje. Na poczatku myslalem ze to roletki w tylnych drzwiach kiedy sa zlozone tluka w sroku...jednak po ich rozłożeniu stuki nie ustały.

W przyblizeniu brzmi to tak jakby jakis element obijał sie o tapicerke w okolicy tylnego prawego pasa bezpieczenstwa tyle ze gdzies w srodku miedzy plastykami zaraz za kanapą...Moje podejzenie padło rowniez na rolete bagaznika...jednak po jej demontazu stuki nie ustały.

Moje pytanko na dzien dzisiejszy to : jak zdemontowac tylna prawą cześć tapicerki bagaznika-za schowkiem od soobwoofera w strone kanapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...