Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] nagły tryb awaryjny


Damian2703122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pacjent A4 B7 2.0 TDI BLB 140km +chip na ~175km, wiem że podobne tematy już były ale nie mogę z tego nic wyciągnąć, wczoraj wracając z domu po mocniejszym ale krótkim (od 2 do3k obrotow) przyspieszeniu na 2 biegu stanąłem odrazu na swiatlach, kiedy chciałem ponownie ruszyć zorientowalem się że pedał gazu zaczął dziwnie chodzić, reagowal tylko na mniej wiecej 1cm wcisniecia na dalsze wciskanie totalne zero rekacji i totalny brak mocy, po chwili zaczęły mrugać swiece żarowe, ale silnik pracowal rowno, nie dymil wiec dojechalem do domu i kiedy dojezdzalem zapalil sie check engine, zgaszenie auta ani odpiecie aku nie pomaga, dodam że swiece zaczynają mrugać już na zaplonie na zgaszonym silniku, ma ktoś może jakieś pomysły? nic przed tym nie było ruszane ani naprawiane, filtry wszystkie wymienione. dodaje błędy które wyskoczyły:

-P2102: Throttle Actuator "A" Control Motor Circuit Low (Powertrain, Generic)
-P0245: Turbocharger/Supercharger Wastegate Actuator "A" Low (Powertrain, Generic)
-P2426: EGR Cooling Valve Control Circuit Low (Powertrain, Generic)
-P2100: Throttle Actuator "A" Control Motor Circuit/Open (Powertrain, Generic)

 

Edytowane przez Damian2703122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 19:59, max9931 napisał:

Witam,

 

Udało się ten problem rozwiązać? Bo u mnie teraz mam ten sam problem z powyższymi błędami i tyrybem awaryjnym. Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Sory za późną odpowiedź, u mnie winowajcą okazała się kuna, przy już kilkunastym sprawdzaniu przewodów poleciał dym gdyż poszło zwarcie to odrazu zobaczyłem gdzie jest problem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...