Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przekładka panelu klimatyzacji z b6 na b7


Mario888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniłem panel klimatyzacji w mojej b6 na panel z b7. Ze względu na to, że coś w nim szwankowało tzn. zmniejszał mi obroty dmuchawy do 1 kreski w nagrzanym aucie w trybie manualnym. Zimą raz startował z nawiewem do góry innym razem nie pomimo takiej samej temp. Dodatkowo zauważyłem, że w panelu założonym w b7 po ustawieniu temp. na LO nawiew nie idzie na maxa, a w mojej b6 z tym samym panelem tak. Więc jego działanie jest związane z czymś jeszcze?. Może moduł komfortu należało by wymienić?. Bo to on steruje pracą wielu układów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klima automatyczna,nawet jak ustawisz siłę nawiewu ręcznie to i tak panel skoryguje tą wartość. Działanie może być różne w zależności od temperatury zewnętrznej/wewnętrznej,nasłonecznienia,temperatury silnika. A poza tym po wymianie panelu na ten z b7 wymienia się również czujnik nasłonecznienia,bo stary z b6 nie jest kompatybilny. Na low zawsze dmuchawa na max działa,chyba że było coś przestawione w kanałach adaptacji panelu (ten z b7 ma odblokowane różne kanały ustawień).

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...