Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TIP 1.8 T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Mój problem polega na tym ze kupiłem TIP z kwasowki i turbo hybrydę. Miał być stage 2 bo 200 kucy już się znudziły.Dałem auto do mechanika i mi tak pomieszał podciśnienia ze najpierw jak pojechałem na hamowanie to nie mialem sterowania grucha turbiny i przeładowała do 1.7 bar, nie podłączył prawidłowo N75. A następnym razem jak już myślałem ze jest ok. To nie doładowuje mam teraz doładowanie 0.3 bar i 150 koników. 
 

czy ktoś by mi podesłał zdjęcie lub schemat jak ma być podpięty TIP. Bo wydaje mi się ze to jest przyczyną. Niestety ja tego nie rozbierałem i nie mam pojęcia co może być złe.

Opublikowano

W tipie nie ma filozofii .... jak można to pomylić. 

N75 pewnie poyebane 

przykładowe tutaj z forum. Poszukaj jest tu masa info. 

Przechwytywanie.JPG

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, DarekS4 napisał:

W tipie nie ma filozofii .... jak można to pomylić. 

N75 pewnie poyebane 

przykładowe tutaj z forum. Poszukaj jest tu masa info. 

Przechwytywanie.JPG

Właśnie mam ten obrazek i podpiąłem jak należy tylko mam jedno wyjście z TIP zaślepione śrobka. I nie podpięty taki metalowy przewód przy filtrze powietrza z takim jak by zaworkiem zwrotnym. Mechanik twierdzi ze to jest od spalin i ze jak wywaliłem sai to on jest nie podpięty i tak było. Ale ja kojarzę ze od sai to były grube rury a nie takie cienkie. Dla tego jak bym miał zdjęcie co i gdzie to bym był pewny tego.

Opublikowano

W Tip'ie wszystkie wejścia,wyjścia powinny być podpięte. Od SAI masz wejście do puszki filtra które powinieneś zaślepić np.nakrętką z pepsi ?oraz metalowa rurka która prowadzi do zaworu kombi,biegnie wzdluż pokrywy zaworów. Tą metalową cienką rurkę z okolic filtra podłączasz do Tip'a. Ogólnie widzę że nie masz daleko więc możesz do mnie podjechać i sobie zobaczysz.

Edytowane przez JarekST202

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, JarekST202 napisał:

W Tip'ie wszystkie wejścia,wyjścia powinny być podpięte. Od SAI masz wejście do puszki filtra które powinieneś zaślepić np.nakrętką z pepsi ?oraz metalowa rurka która prowadzi do zaworu kombi,biegnie wzdluż pokrywy zaworów. Tą metalową cienką rurkę z okolic filtra podłączasz do Tip'a. Ogólnie widzę że nie masz daleko więc możesz do mnie podjechać i sobie zobaczysz.

Dzięki tez tak myślałem bo sai usuwałem sam i mówiłem mechanikowi ale mnie nie słuchał jak będę miał chwile to po przedkładam to jak uważam i jak moc nie wróci to odezwę się i pojadę. Dzięki za pomoc piwko się należy 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.