Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik ciśnienia wariacja - pomocy


Sokołowianin

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Panowie! 
Podpowiedzcie coś bo nie mam pomysłu 

klima mi działała jak chciała, działała za chwile nie a potem długo nie i znowu zalapywala. Pokazało czujnik na kompie, wymieniliśmy i zaczęła działać :) stoję sobie na parkingu chlodze się czekam

na kobietę - pach nie działa , za chwile działa za chwile znowu nie….. wyłączyłem ja … potem po jakimś czasie wracając do domu znowu zaczęła działać i działała - jakieś pomysły ? Gdzie szukać przyczyny :) help! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sokołowianin napisał:

Pokazało czujnik na kompie, wymieniliśmy i zaczęła działać :) stoję sobie na parkingu chlodze się czekam

na kobietę - pach nie działa , za chwile działa za chwile znowu nie….. wyłączyłem ja … potem po jakimś czasie wracając do domu znowu zaczęła działać i działała - jakieś pomysły ? Gdzie szukać przyczyny :) help! 

Czujnik ori czy zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sokołowianin napisał:

O taki 

Mahle-Behr  hella 

 

Ma być ori z aso. Zamienniki działają jak chcą,lub w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

Ma być ori z aso. Zamienniki działają jak chcą,lub w ogóle.

Podejrzewasz, że to czujnik? W sensie wiesz…. Kupić koleiny wywalić kasę nie sztuka. Chociaż nowy czujnik dziala Z problemami ale działa lepiej niż poprzedni - wiec coś w tym jest co mówisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sokołowianin napisał:

Podejrzewasz, że to czujnik? W sensie wiesz…. Kupić koleiny wywalić kasę nie sztuka. Chociaż nowy czujnik dziala Z problemami ale działa lepiej niż poprzedni - wiec coś w tym jest co mówisz 

Temat wałkowany wiele razy tutaj. Możesz też udać się na szrot i wykręcić taki czujnik z chłodnicy klimy,jest spora szansa że będzie sprawny a zapłacisz za niego grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...