Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 Avant Quattro 2.0 TDI 221HP/457Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie :hi:

Po kilkuletniej przygodzie z A4 B8, którą bardzo dobrze wspominam, przyszedł czas na drobną zmianę (oczywiście nie marki) tj. przesiadkę do większej siostry A4 czyli A6 C7 :banan:

 

Trochę trwało znalezienie odpowiedniego egzemplarza, który osobiście przyprowadziłem z DE. Głównie ze względu na koszty akcyzy padło na 2.0 TDI Q 190HP .

Rocznik 03.2017 i 103700 km przebiegu :decayed:

Z wyposażenia prawie wszystko, więc napiszę czego nie ma będzie szybciej :wink:

- brak bang & olufsen

- brak pakietu czerń

- brak kamery 360

- brak wentylowanych foteli

- brak pakietu QQ2

- brak panoramy

Reszta, która miała być to jest (m.in. pneumatyka, NV, grzana kiera, HUD, matrix itd itd)

Co do planów na przyszłość:

- dechroming 

- program (już niebawem) 

- zmiana hebli na większe (pewnie 356/330)

- dekory beauforta 

- może jakieś obniżenie zawiasu

- być może jakieś inne koło 20 cali

- inne pomysły które wpadną do głowy

Na ten moment wymieniony olej w silniku i wszystkie filtry oraz olej w tylnym moście :decayed:

Niebawem wymiana oleju i filtrów w skrzyni (graty już czekają) 

 

:hi:

 

20210513_191043.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Dużo tych  zdjęć wrzuciłeś . Z zewnątrz chyba masz pakiet black edition .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Graty, dawaj wiecej zdjec ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki  :hi:

Póki co nie mam jakiś fajnych fot, bo nie ma kiedy ogarnąć fury :whistling:

no i ryjek zrobiony na black :decayed:

20210515_153656.jpg

20210515_153722.jpg

20210515_153806.jpg

20210515_153853.jpg

20210721_213524.jpg

20210721_213619.jpg

20210627_200059.jpg

Opublikowano

Pakiet black edition robi robotę - wiem bo mam u siebie taki . Oklej chromy i będzie pięknie .

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, marcinch001 napisał:

Pakiet black edition robi robotę - wiem bo mam u siebie taki . Oklej chromy i będzie pięknie .

Niestety w używanej furze ciężko mieć wszystko co by się chciało, stąd chromy bedą oklejone, końcówki wydechowe i dyfuzor umalowane też na czarno :thumbup1:

Opublikowano
12 minut temu, tomi790 napisał:

Niestety w używanej furze ciężko mieć wszystko co by się chciało, stąd chromy bedą oklejone, końcówki wydechowe i dyfuzor umalowane też na czarno :thumbup1:

Też malowałem piecowo na czarny mat .

 

IMG_1337D.JPG

Opublikowano
  • Autor

Ja piecowo nie będę malował, tylko kupiłem Foliatec lakier do końcówek wydechowych i bardzo dobrze się sprawdził na końcówkach w B8.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.