Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana wygladu poduchy standard na TT S-line


Bol3k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w swojej A4 taki airbag:

airblackyf0.jpg

a chcialbym taki:

airalugf4.jpg

:) oczywiscie nie mam zamiaru kupowac bo za 1.000,- zl to juz prawie felgi mam, ale myslalem raczej o pomalowaniu w ten sposob.. czy ktos probowal juz czegos takiego??

thnx i pozdro

Bol3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym spróbował , tylko dobrze do tego podejdź bo może być kupa. Widziałem kiedyś airbag pomalowany i sam niemogłem uwierzyć wyglądało jak oryginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowalem kiedys zaslepke poduszki w matizie.

lakier nie bedzie odpryskiwal jak dobrze przygotujesz element tzn musisz dokladnie umyc zmywaczem silikonowym (zeby usunac pozostalosci po plaku)

dobrze byloby przematowac lakierowane miejsce uzywajac wlokniny (szorstka sciereczka) o kolorze szarym lub zlotym po matowaniu znowu przemyc zmywaczem (wazne jest aby myjac uzywac 2 scierek tzn. jedna mocno nasaczona myjesz a druga natychmiast wycirasz do sucha) i masz element gotowy do malowania.

nie wiem czym to bedziesz malowal (powiedzmy ze bedzie to srebrny spray).

Najpierw musisz pomalowac podkladem (specjalny podklad na tworzywa, zazwyczaj bezbarwny i bardzo rzadki) nanosisz 1-2 cienkie warstwy czekasz okolo 10 min i malujesz srabrnym sprayem 2-3 warstwy w odstepach kilku minutowych czekasz 10 15 min nanosisz lakier bezbarwny tez 2-3 warstwy i gotowe. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki daro,

teraz nic tylko zebrac te wszystkie rzeczy i probowac.. :P nie wiem czy zdolam wszystko to zakupic/skompletowac ale poprobuje cos moze.. ;) jak cos to efekty i mala relacja zostanie zamieszczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałoby sie nie udac kupienie/skompletowanie. Takie rzeczy to w każdym prawie chemicznym dostaniesz.. moze nie prawie, w każdym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałoby sie nie udac kupienie/skompletowanie. Takie rzeczy to w każdym prawie chemicznym dostaniesz.. moze nie prawie, w każdym ;)
Bez problemu kupisz to wszystko w kazdym sklepie z lakierami samochodowymi, problem moze byc tylko z tym podkladem bo zadko wystepuje w sprayu ale na zamowienie napewno sprowadza, a jak nie to :bicz:

Skoro tak to pewnie damy rade :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2007, 03:44 _________________________________________________Powracam do tematu :)

zapomnialem wczesniej sie zapytac o wymontowanie poduchy do malowania ;) zeby ja wymontowac wystarczy po prostu odkrecic dwa torxy z tylu?? czy po zdjeciu i zalozeniu potem poduchy bede musial podlaczyc kompa i kasowac jakies bledy?? w A4 naprawiam sam wyczytalem ze akumulator trzeba odlaczyc?? prawda/nieprawda?? :P

a co do samego malowania.. farbe srebrna mam, ale jak chcialem kupic bezbarwny to w sklepie powiedziano mi ze jak ta farbe pociagne bezbarwnym to lakier zczernieje..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby ja wymontowac wystarczy po prostu odkrecic dwa torxy z tylu??

W starszych modelach tak, w młodszych na pewno też

w A4 naprawiam sam wyczytalem ze akumulator trzeba odlaczyc?? prawda/nieprawda?? :P

Skoro tak radzą w książce to dlaczego nie zastosować się do rad? Lepiej odłącz aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde prosze o jakas porade, bo nie wiem czy wymontowac poduche, bo nie wiem czy potem nie bede musial na podlaczenie na kompa jechac a u nas trzeba sie ponad tydzien wczesniej umowic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...