Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozładowany akumulator


szampoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

koledzy, poraz trzeci mam ten sam problem z instalacją audio - rozladowuje doszczętnie akumulator. Szukałem poprzez :szukaj: ale nic nie znalazłem. Posiadam Navi Plus, byla dwukrotnie sprawdzana i pobór prądu ma wzorcowy (na poczatku, podczas dzialania troche wyzszy ale po wylaczeniu, po 15-20min spada do 20mA). Pomimo tego trzykrotnie przez noc akumulator został oprózniony. Gdy bezpiecznik od Audio jest wyjety nie ma zadnych problemow, rano odpala az milo. Akumulator nowy, ladowanie poprawne. Co moze byc przyczyną bo mój elektryk juz rozłożyl ręce?! Do Navi jest ori zmieniarka w schowku ale ona to chyba raczej nie jej wina. Cala instalacja ORI, zadnych zmian.

Pomóżcie. :(

:notworthy: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 10:11_________________________________________________HELP, PLEASE :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie ma przebić na kablach i odłącz zmnieniarkę całą wtyczkę od radia i od zmieniarki, zostaw bezpiecnzik i wtedy na pewno wyliminujesz cd ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim stanie jest akumulator :cool1: i ile ma lat ,może nadszedł czas na wymianę bateri :mysli: lecz to jest ostateczność ,najpierw sprawdż stan instalacji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega napisał:

Akumulator nowy

ale.... może ma zwarcie na jakiejś celi, wiem że mało prawdopodobne ale niedawno taki trafiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...