Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamkiem po wymianie akumulatora


Emil93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moją b6(Anglik po przekładce). Po wymianie akumulatora auto zaczęło się samo zamykać, nawet jak kluczyk jest w stacyjce,zamki klikają co kilkadziesiąt sekund, dodam że dioda w drzwiach  wtedy nie miga. Sprawdziłem organoleptycznie MK i zero wilgoci, po podłączeniu komputera było 29bledow związanych z zasilaniem, zamkami i szybami, po skasowaniu zostało 5 związanych z zamkami. Dodam że przez jakiś czas nie działało oświetlenie w środku a teraz znowu działa. Czy ktoś miał już taki przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak, mam to samo w aucie ojca. Walczę z tym od jakiegoś czasu (ale tylko weekendowo). Problem zaczął się prawdopodobnie po tym jak aku się rozładował i stał sobie tak około miesiąca.

Sprawdziłem wszystkie kable i wtyczki we wszyskich drzwiach, FIS i VCDS pokazują poprawnie otwarcie drzwi i odpowiednie statusy zamków a problem nadal występuje :( Po ostatnich obserwacjach doszedłem do tego, że zamki klikają w momencie gdy wygasza się podświetlanie przycisku awaryjnych - tzn. przycisk przygasa, zamki klikają i przycisk znowu się podświetla i tak w kółko co ok. 30s. Zastanawiam się czy to nie problem z MCE bo chyba on tym zarządza. Ewentualnie jeszcze jakiś problem z CAN chociaż w żadnych modułach nie ma błedów :dontknow:

 

Jeżeli uda mi się coś ogarnać to na pewno dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie, światełko w awaryjnych zgaśnie i się zamyka. Odłączyłem MCE i nadal się zamyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...