Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 BiXenon skrętny a nie skrętny


Dawidk212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Grono 

Mam pytanie posiadam w swoim Audi A4B7 lampy Bixenon skrętne i są w stanie mocno wyeksploatowanym , zastanawiam się czy mogę zamontować lampy Bixenon nie skrętne ?

Czy to będzie problem ?

Czy będą pojawiać się błędy ?

Czy będą pojawiać się komunikaty na desce ?

Ktoś z grona już próbował takiej podmiany ???

Jeśli coś trzeba zrobić żeby lampy nie skrętne pasowały proszę o podpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downgrade na nieskrętny bixenon to: wymiana lamp, wymiana obu przetwornic, wymiana sterownika samopoziomu i przepinanie wiązek. W przeciwnym razie lampy nie będą działały i będą błędy w sterownikach oraz na FISie. Kup używane lampy skrętne, taniej i prościej. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem że trudno jest dostać komplet sensownych pamp skrętnych , a co do sensownej ceny to już całkowicie trudny temat .

Czyli jednym słowem jak mam kompletne lampy nie skrętne z przetwornicami to nie wystarczy . To głębsza ingerencja w układ oświetlenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskrętne mają równierz inny sterownik samopoziomu i okablowanie jest inne niż w skrętnych. Jest na forum opisane, zamiana nieskrętnych na skrętne (czyli odwrotnie jak u Ciebie). Musisz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko , Dzięki czyli problem jest złożony . Ceny za te graty do A4B7 ludzie mają z kosmosu sztuka 1500 zł to lekka kpina do takiego auta za używkę no ale życie muszę szukać Dzięki za pomoc

Poprzeglądałem auto a właściwie czujniki do poziomowania i uruchomiłem je bo były zastane zardzewiałe w miejcach fdzie powinny się załamywać . Do tego jeden kabel przy sprawdzaniu się złamał i odpadł to też zrobiłem ale musze kupić nowe wtyczki bo te są zmęczone życiem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem na forum ktoś oferuje. 

Zobacz tu masz komplet za 348€

 

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für Audi A4 B7 Bi Xenon Scheinwerfer mit Kurvenlicht 8E0941003AF...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale 700 euro to przeginka poza tym biały kierunek mnie interesuje ale nie za 700 euro taniej mi jest zmienić auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, booolek napisał:

Rozkleić i wyczyścić, załóż soczewki z B8 lifta i będzie git.

Czyszczenie nic nie da bo kolega ma usterkę mechaniczną pawegi modułu skrętnego. Zajrzeć można do środka czy coś nie zeskoczyło ale wątpię. 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 21:45, Dawidk212 napisał:

Pisze ze 350 euro jest za 1 reflektor w opisie tak przynajmniej widzę 

Od 3 lat leżą u mnie w garażu bixy skrętne z soczewką b8,5 i nowymi żarnikami osram.

Jeśli Cię interesują, pisz pw. na pewno się dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...