Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana maty grzewczej fotela kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 22.12.2023 o 09:24, msszwedzik16 napisał(a):

Witaj ponownie. Minęło już sporo czasu od wymiany. Działa nadal podgrzewanie? Ja w swojej wymieniłem fotele miałem skórę i nie działało podgrzewanie pleców. Teraz mam fotele alcantara z 2019 roku. Auto mam z 16r. Minął rok i przestało działać grzanie pleców. Teraz pytanie bo słyszałem ze w 16 rocznikach się to psuło później niby poprawili. Fotele nowe mam z 19 roku i sie zepsuło. Może to kwestia sterownika, który steruje grzaniem foteli może tam poprawiali jakieś parametry grzania a nie same maty. 
 

Fotele kupiłem po znikomym przebiegu rok temu i długo nie podgrzały…

Zasmucę cię.

Nie poprawili .

Wymieniałem już w około 10 autach z tych lat 

Edytowane przez black_edition

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.12.2023 o 09:24, msszwedzik16 napisał(a):

Witaj ponownie. Minęło już sporo czasu od wymiany. Działa nadal podgrzewanie? Ja w swojej wymieniłem fotele miałem skórę i nie działało podgrzewanie pleców. Teraz mam fotele alcantara z 2019 roku. Auto mam z 16r. Minął rok i przestało działać grzanie pleców. Teraz pytanie bo słyszałem ze w 16 rocznikach się to psuło później niby poprawili. Fotele nowe mam z 19 roku i sie zepsuło. Może to kwestia sterownika, który steruje grzaniem foteli może tam poprawiali jakieś parametry grzania a nie same maty. 
 

Fotele kupiłem po znikomym przebiegu rok temu i długo nie podgrzały…

Działa grzanie. Mata była oryginalna z ASO

Opublikowano

Ja ściągnąć plastikowy panel za oparciem?

doł udało mi się wypiąć ale nie mogę poradzić sobie z górną częścią (pod zagłówkiem)

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, A4B9 napisał(a):

Ja ściągnąć plastikowy panel za oparciem?

doł udało mi się wypiąć ale nie mogę poradzić sobie z górną częścią (pod zagłówkiem)

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
12 minut temu, BlackM4mba napisał(a):

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg

Dziękuję 

Opublikowano
W dniu 11.01.2024 o 11:31, BlackM4mba napisał(a):

Musisz te górne zaczepy od góry odblokować np. śrubokrętem jak nie masz plastikowych narzędzi do zdejmowania tapicerki i zsunąć panel w dół. Odegniesz lekko od góry osłonę i je zobaczysz prawdopodobnie, a jak nie to załączone zdjęcie powinno Ci podpowiedzieć lokalizację

Bez tytułu.jpg


metalowe klamerki łączące gąbkę z tapicerką udało Cię rozgiąć czy może je wszystkie przeciąłeś jak podaje Elsa

Edytowane przez A4B9

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.01.2024 o 10:37, A4B9 napisał(a):


metalowe klamerki łączące gąbkę z tapicerką udało Cię rozgiąć czy może je wszystkie przeciąłeś jak podaje Elsa

Ja przecinałem, a montowałem na opaskach zaciskowych

Opublikowano
W dniu 15.01.2024 o 07:24, BlackM4mba napisał(a):

Ja przecinałem, a montowałem na opaskach zaciskowych

Udało się złożyć na ori .

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 8.11.2021 o 20:49, black_edition napisał(a):

Przesyłam zdjęcie maty grzewczej. Okazuje się , że oparcia padają z tego względu , że kształt , który posiada ten fotel narzuca żeby użyć danego drutu grzewczego. Dałem drutu grzewczego dodatkowo po bokach na górze . Chociaż nie wiem czy tam barki dotykają w czasie jazdy. IMG-20211108-WA0001.jpegIMG_20211108_203946.jpgIMG_20211108_203903.jpgIMG-20211108-WA0001.jpeg


Powiedz mi , jaki jest koszt maty na siedzisko i na oparcie? :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.