Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z immo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc,może ktoś miał podobny problem. Po dwóch dniach po powrocie do domu próba odpalenia i silnik odpala i gaśnie tak jakby immobilizer blokował. Sprawdzone bezpieczniki, wymieniona kostka stacyjki, po podłączeniu VCDS-a lite , nie łączy się z modułem instruments czy immo a także kilkoma innymi, acha na liczniku świeci tylko kontrolka air bag, asr , klimatronik off. Co mogło walnąć, proszę podpowiedzcie.

Opublikowano

Możliwe iż zegary padły,na podmiankę można inne wsadzić i sprawdzić czy jest komunikacja z modułami. Jeżeli jest to dopisać nowe zegary.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Możliwe iż zegary padły,na podmiankę można inne wsadzić i sprawdzić czy jest komunikacja z modułami. Jeżeli jest to dopisać nowe zegary.

Dzięki za podpowiedź, kupię jakąś używkę i spróbuję tylko czy uda się sprawdzić komunikację ze sterownikami bez przegrywania wsadu ze starego, walniętego do tego podmienionego

Opublikowano
47 minut temu, kalkatj napisał:

Dzięki za podpowiedź, kupię jakąś używkę i spróbuję tylko czy uda się sprawdzić komunikację ze sterownikami bez przegrywania wsadu ze starego, walniętego do tego podmienionego

Normalnie "obcy" licznik zadziała,oczywiście nie odpalisz-ale chociaż się dowiesz czy licznik nawala. Możesz kupić angola dla testu,jak będziesz chciał go przerobić na eu jeżeli się okaże iż licznik zawinił, to podmienisz tarcze i podeślesz wsady eeprom do @Banan ,on ogarnie Ci to i wgrasz gotowy wsad (wystarczy kabel kkl i vag eeprom).

Edit:

Jeżeli jednak to licznik blokuje to jednak się nie połączysz z nim by zgrać wsad. Potrzeba będzie to zrobić wysyłkowo (zgranie eepromu bezpośrednio z kości).

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Dzięki jeszcze raz za obszerne info, chyba nic innego mi nie pozostało

14 godzin temu, pila24 napisał:

Możliwe iż zegary padły,na podmiankę można inne wsadzić i sprawdzić czy jest komunikacja z modułami. Jeżeli jest to dopisać nowe zegary.

Dzięki za podpowiedź, kupię jakąś używkę i spróbuję tylko czy uda się sprawdzić komunikację ze sterownikami bez przegrywania wsadu ze starego, walniętego do tego podmienionego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.