Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Może zna ktoś ten silnik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat tego silnika oprócz tego , że to w sumie fajny motorek. W związku z tym mam pare pytań:

-od którego roku był w produkcji

-z jakimi skrzyniami był produkowany(5 czy tylko 6-cio biegowe)

-czy jest to wersja na USA czy europejska

Będę wdzieczny takze za inne info na temat tego silnika.

Opublikowano

nie wiem czy znam ten silnik ale wiem że go mam :):wink4:

1. W produkcji był chyba od 2003 ale na 100% nie powiem

2. ja mam 6 - czy były 5 , nie wiem

3. i USA i EU - ja mam EU

ogólnie bardzo sobie jednostke chwalę, polecam, choć jest ich jak na lekarstwo :wink4:

Opublikowano

Witam.Nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat tego silnika oprócz tego , że to w sumie fajny motorek. W związku z tym mam pare pytań:

-od którego roku był w produkcji

-z jakimi skrzyniami był produkowany(5 czy tylko 6-cio biegowe)

-czy jest to wersja na USA czy europejska

Będę wdzieczny takze za inne info na temat tego silnika.

hej ja mam bex w multitroniku smiga super,jezdzilem w manualu 6 bieg,smiga jeszcze lepiej(w szwecji jezdzi tego dosc duzo,prawie wszystkie w s-line)pozdrawiam
Opublikowano

-z jakimi skrzyniami był produkowany(5 czy tylko 6-cio biegowe)

multi i 6

-czy jest to wersja na USA czy europejska

TYLKO europa

Opublikowano
  • Autor

Czyli rozumiem ,że z 5-cio biegową skrzynią nie wychodziły,podam jeszcze ,ze autko z 2002 roku.

Opublikowano

BEX z 2002 roku? Jakas sciema. Pewnie przekladka.

Opublikowano

BEXy produkowane były od 11/2002 (rok modelowy 2003) do końca produkcji B6 czyli 12/2004

Z kolei jestem ciekawy jaki potencjał mocowy ma ten samochód

Opublikowano

Z kolei jestem ciekawy jaki potencjał mocowy ma ten samochód

silnik jest identyczny jak 150KM

różnica jest tylko w turbinie, DSMIC, wtryskach i sofcie

jezeli ktoś chce modzić auto na więcej niż 210KM to nie widze sensu kupowac BEXa bo i tak wszystkie te rzeczy będzie trzeba wymienić na inne :decayed:

Opublikowano

no za duzo to sie nie wycisnie z BEXa(okolo 20 kucy wiecej i momentu ponad 60,moze 70 wiecej)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.