Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzane fotele. Maty czy nowe stołki?


SeebaasSK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Chciałbym sb dołożyć grzane fotele. Ogarnąłem jaką wiązkę kupić, klimatronik. Tylko pojawią się pytanie. Czy da radę dołożyć maty pod tapicerkę czy kupić fotele(jeśli znajdę) ? Znalazłem ogłoszenia po 400zl nowe maty do jednego siedzenia dedykowane do B6. Dodam,że mam skórę z alcantarą z wysuwanym podudziem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam waham się z tematem.  Widziałem ze fotele mogą wyjść taniej ale ile ci używane maty pośmigają?  Poza wiązką i klimatronikiem trzeba coś kombinować z modułem komfortu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany fotel i jego stan to różnie bywa, mata może działać miesiąc a może też działać 5 lat. Gwarancji nikt na to nie da, z nową matą jednak masz pewność działania. Dodatkowo od siebie napiszę bo wymieniłem matę w fotelu kierowcy i różnica w tempie grzania jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 23:01, Ivanek napisał:

Używany fotel i jego stan to różnie bywa, mata może działać miesiąc a może też działać 5 lat. Gwarancji nikt na to nie da, z nową matą jednak masz pewność działania. Dodatkowo od siebie napiszę bo wymieniłem matę w fotelu kierowcy i różnica w tempie grzania jest ogromna.

Ale mata jest wtopiona w siedzisko czy jak to wygląda? Zdaję sb sprawę że kupno używek foteli to jest znak zapytania. Ale jeśli ma mnie wyjść taniej kupno siedziska i oparcia z matą nową przełożenie, puszczenie wiązki to wolę tak niż kupować całe fotele gdzie z reguły sprzedają z kanapami tylnymi i boczkami i będzie mi to leżeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 10:39, speedster2000 napisał:

Sam waham się z tematem.  Widziałem ze fotele mogą wyjść taniej ale ile ci używane maty pośmigają?  Poza wiązką i klimatronikiem trzeba coś kombinować z modułem komfortu ? 

Nie z modułem nic nie trzeba robić. Ja się nie waham bo moja narzeczona ma u siebie grzane i trochę zazdroszczę, I to jest jedyne co to auto ma w wyposażeniu poza standardem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SeebaasSK napisał:

Ale mata jest wtopiona w siedzisko czy jak to wygląda? Zdaję sb sprawę że kupno używek foteli to jest znak zapytania. Ale jeśli ma mnie wyjść taniej kupno siedziska i oparcia z matą nową przełożenie, puszczenie wiązki to wolę tak niż kupować całe fotele gdzie z reguły sprzedają z kanapami tylnymi i boczkami i będzie mi to leżeć ?

Nie jest wtopiona. Przyklejane to jest zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SeebaasSK napisał:

Ale mata jest wtopiona w siedzisko czy jak to wygląda? Zdaję sb sprawę że kupno używek foteli to jest znak zapytania. Ale jeśli ma mnie wyjść taniej kupno siedziska i oparcia z matą nową przełożenie, puszczenie wiązki to wolę tak niż kupować całe fotele gdzie z reguły sprzedają z kanapami tylnymi i boczkami i będzie mi to leżeć ?

Wtopiona nie jest ale dużo kombinowania żeby ją przełożyć i ceny mat. Zwłaszcza jak masz wysuwane podudzie itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, speedster2000 napisał:

Wtopiona nie jest ale dużo kombinowania żeby ją przełożyć i ceny mat. Zwłaszcza jak masz wysuwane podudzie itp 

sport fotele + wysuwane podudzie = 400zł mata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 08:23, Ivanek napisał:

sport fotele + wysuwane podudzie = 400zł mata

To za 400 zł bym miał pewno jeden fotel grzany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SeebaasSK napisał:

To za 400 zł bym miał pewno jeden fotel grzany 

Pytanie czy sprawny a jeśli tak to jak długo ;) 
Wybór należy do Ciebie, jako że u mnie siadł fotel kierowcy to chciałem mieć pewnik że mata będzie grzała porządnie, po drugie bardzo trudno znaleźć te fotele co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ivanek napisał:

Pytanie czy sprawny a jeśli tak to jak długo ;) 
Wybór należy do Ciebie, jako że u mnie siadł fotel kierowcy to chciałem mieć pewnik że mata będzie grzała porządnie, po drugie bardzo trudno znaleźć te fotele co mam.

No u mnie też ciężko znaleźć taką kombinację foteli. Od a6 c6 prędzej coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...