Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hak i czujniki parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem hak i oryginalny moduł Wszystko dziala nie ma błędów ale po podpięciu przyczepy nie dezaktywuje czujników parkowania po włączeniu wstecznego nadal są aktywne czy tak ma być w b 8 czy coś źle zrobilem proszę o pomoc pozdrawiam

Opublikowano

Zakodowane wszystko tak jak powinno być?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, pelonek1 napisał:

Zakodowane wszystko tak jak powinno być?

Tak zrobilem wszystko tak jak bylo w opisie z forum błędów nie wyrzuca 

Opublikowano
  • Autor

Witam sprawdzilem jeszcze raz okazuje się że nie jest zakodowany moduł parkowania przy próbie kodowania wyrzuca błąd 

IMG_20211001_065938.jpg

Opublikowano

Musisz wszystko przejrzeć czy masz poprawnie zakodowane. Kiedyś miałem podobnie w C6, poprawne kodowanie załatwiło sprawę.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

A tak dokładnie to co muszę przejrzeć na kture sterowniki patrzeć

Opublikowano

Asystent parkowania i hak. To wszystko raczej. Pomocnik kodowania i powinien powinieneś dać radę.

Opublikowano

U mnie np było zakodowane że mam kamerę cofania, w rzeczywistości jej nie było i też nie odłączało tylnych czujników przy podpięciu przyczepy.

Opublikowano
  • Autor

Ok będę wieczorem sprawdzał

Opublikowano
  • Autor

Witam zakodowałem moduł ale musialem odinstalować wizualizacje parkowania bo z tym nie chcialo przyjąć kodowania nie wiem dlaczego 

Opublikowano
34 minuty temu, kaziks77 napisał:

Witam zakodowałem moduł ale musialem odinstalować wizualizacje parkowania bo z tym nie chcialo przyjąć kodowania nie wiem dlaczego 

Przepraszam, właśnie mi się przypomniało że u mnie nie działała też wizualizacja, czujniki odłączało. Panowie którzy montowali hak coś tam poprawili w kodowaniu i pomogło (chyba miałem zakodowaną kamerę której nie było jak pisałem wcześniej). U Ciebie jest kamera czy nie?

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

Nie ma kamery była tylko wizualizacja ale żeby przyjęło kodowanie musiałem dezaktywowac wizualizacje i poszło

Opublikowano

Nie pomogę Ci zdalnie. Potrzebne auto i vcds i trzeba szukać.

Opublikowano
  • Autor

Ok nie ma problemu będę próbował jutro coś działać dzięki

Opublikowano
W dniu 1.10.2021 o 07:09, kaziks77 napisał:

Witam sprawdzilem jeszcze raz okazuje się że nie jest zakodowany moduł parkowania przy próbie kodowania wyrzuca błąd 

IMG_20211001_065938.jpg

wpisz pierwsze kod dostepu a pozniej zakoduj

Opublikowano
  • Autor

Jaki kod dostępu w module parkowania nie potrzrzeba kodu dostępu czujniki już zrobilem żeby rozłączało po podpięciu przyczepy tylko musialem dezaktywowac wizualizacje parkowania bo z nią nie chciało zakodować

Opublikowano
  • Autor

Część mam pytanie z innej beczki potrzebuje kupić sterownik ABS i doczytalem na forum ze montowales coś takiego u siebie znalazlem taki sterownik i mam pytanie czy będzie pasować

Screenshot_2021-10-03-19-42-10-617_pl.allegro.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać że chce zamontować autohold u siebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.