Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Alarm STIG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kupiłem autko z założonym alarmem firmy stig. Jest to model z funkcją domykania szyb. Czy miałby ktoś może instrukcję obsługi do tego alarmu??? :mysli:

Z góry wielkie dzięki

Opublikowano
www.stig.pl - oni oferują pomoc swoim klientom, podaj im model, a powinni bez problemu wysłać instrukcję;)
Opublikowano

Mam model stiga napisz o co dokładnie ci chodzi to mogę ci napisać co i jak

Opublikowano
  • Autor

Mam model stiga napisz o co dokładnie ci chodzi to mogę ci napisać co i jak

Chodzi mi o parę podstawowych funkcji. Wczoraj na przykład włączył mi się alarm i w żaden sposób nie mogłem go wyłączyć. Dopiero odłączenie od akumulatora pomogło. I czy przy tego typu alarmach (stig 03) montuję się jakiś ukryty przycisk. Jeśli tak to do czego może się przydać. Z góry wielkie dzieki :)

Opublikowano

Więc ten ukryty przycisk jak to ładnie napisałeś to jest przycisk serwisowy pozwala na ominięcie alarmu jak np padną ci baterie w pilocie ale służy również do ustawiania opcji alarmu np zamykanie drzwi po zapaleniu silnika ustawianiu opcji dźwięku podczas zazbrajania alarmu i rozbrajania itp . A co do tego że nie mogłeś wyłączyć alarmu to nie wiem u mnie się to nie zdarzyło i wszystko chodzi tip top a jak chcesz to mogę ci na pw napisać jak się ustawia te opcje za pomocą przycisku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Więc ten ukryty przycisk jak to ładnie napisałeś to jest przycisk serwisowy pozwala na ominięcie alarmu jak np padną ci baterie w pilocie ale służy również do ustawiania opcji alarmu np zamykanie drzwi po zapaleniu silnika ustawianiu opcji dźwięku podczas zazbrajania alarmu i rozbrajania itp . A co do tego że nie mogłeś wyłączyć alarmu to nie wiem u mnie się to nie zdarzyło i wszystko chodzi tip top a jak chcesz to mogę ci na pw napisać jak się ustawia te opcje za pomocą przycisku :cool1:

Byłbym bardzo wdzięczny :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat. Też kupiłem A4 z zamontowanym alarmem STIG 12. Do szewskiej pasji doprowadza mnie opcja automatycznego uzbrojenia systemu. Korespondowałem 3 miesiące z producentem i "nie znaleźli możliwości wyłączenia tej funkcji". Czy ktoś może jednak znalazł?

Jest to na prawdę chora funkcja. Nie można spokojnie nawet zostawić kogoś w aucie na stacji paliw idąc zapłacić. Bo oczywiście inteligentny alarm po chwili się uzbraja.

Opublikowano

Gumiś pośle ci na pw jutro bo dzisiaj nie mam czasu szukać a co do

Podepnę się pod temat. Też kupiłem A4 z zamontowanym alarmem STIG 12. Do szewskiej pasji doprowadza mnie opcja automatycznego uzbrojenia systemu. Korespondowałem 3 miesiące z producentem i "nie znaleźli możliwości wyłączenia tej funkcji". Czy ktoś może jednak znalazł?

Jest to na prawdę chora funkcja. Nie można spokojnie nawet zostawić kogoś w aucie na stacji paliw idąc zapłacić. Bo oczywiście inteligentny alarm po chwili się uzbraja.

u mnie takiej funkcji nie ma sam muszę włączyć alarm no chyba że załóżmy wyłącze go i nie otworze drzwi do 15 sek to sam się zazbroi
Opublikowano

u mnie takiej funkcji nie ma sam muszę włączyć alarm no chyba że załóżmy wyłącze go i nie otworze drzwi do 15 sek to sam się zazbroi

To co innego. Są dwie podobne funkcje. Zacytuję z instrukcji:

1. Automatyczne zazbrojenie systemu - Jeśli kierowca opuści pojazd i zamknie drzwi [Nie na klucz! Po prostu trzaśniesz drzwiami] a przez nieuwagę nie uzbroi systemu, to po 30s syrenka wyda 3 dźwięki aby przypomnieć o konieczności uzbrojenia systemu, a jesli nadal system nie zostanie uzbrojony, to po chwili uzbroi się w trybie cichego zazbrojenia pozostawiając drzwi odblokowane [Nie zamknie centralnego zamka]. Gdy odblokowane drzwi zostaną otwarte alarm zostanie wywołany.

2. Automatyczne ponowne zazbrojenie systemu - Jeśli kierowca przez nieuwagę rozbroi alarm, ale nie otworzy drzwi w ciągu 30s, system ponownie automatycznie sie uzbroi i zablokuje drzwi.

Czyli ty mówisz o funkcji numer dwa. I ona jest w porządku. Ale ta pierwsza jest chora. I w tym modelu STIG 12 nie można jej wyłączyć np. zworą. Tak mi powiedział producent. W kolejnych wersjach alarmu ta funkcja jest już łatwo do wyłączenia , ale nie w tym modelu STIG 12.

I dlatego pytam. Może ktoś jakoś obszedł tą funkcję (może to kwestia jakiegoś innego podłączenia alarmu).

  • 2 lata później...
Opublikowano

Dzisiaj zamówiłem 44 Bloker AUDI od Stiga, zobaczymy co to za cudo, jeśli ktoś posiada takowy może podzielić się opiniami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.